
Духова шафа Ventolux LONDON
- Готово до відправки
- Код: 76806
10 881 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Духова шафа LONDON
Електрична незалежна духовка LONDON елегантного чорного кольору гармонійно впишеться в кухню, оформлену в сучасному стилі. Утоплювані ручки непомітні і ховаються в панелі управління в вимкненому стані. Цифровий дисплей забезпечує легкість управління і зручність в роботі.
Особливості вбудованої духовки LONDON
Духова шафа LONDON від ТМ Вентолюкс обладнана таймером автоматичного ввімкнення / вимкнення. При необхідності Ви можете відключити духовку раніше встановленого часу. Висока якість матеріалу, що використовується для виготовлення дека і решітки-гриль, 6 програм для приготування різних страв, насичений чорний колір і зручність в програмуванні, емаль легкого очищення - ці характеристики говорять на користь покупки духової шафи LONDON. На додаток до цього бренд Ventolux надає гарантію 3 роки.
Переваги духової шафи LONDON:
- Тангенціальна система вентиляції.
- Емаль легкого очищення.
- Утоплювані ручки і LCD-дисплей.
- Ультрамодний колір.
Основні парамери духової шафи LONDON:
- Тип 6-ти програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал скло
- Серія духовки LONDON
- Колір чорний
- Об'єм, л 62
- Тип ручок керування втоплювані ручки
- Програматор кнопки soft touch,
- LED дисплей
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2163
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 6:
- освітлення / розморожування,
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній і нижній нагрівальні елементи + вентилятор,
- нижній нагрівальний елемент,
- верхній нагрівальний елемент,
- верхній гриль
- Бокові хромовані тримачі
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення
- Звуковий сигнал зумер
- Особливості:
- Утоплювані ручки управління,
- кнопки Soft touch,
- тангенціальна система вентиляції,
- внутрішнє скло LOW-E
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 60 х 60 х 56 см
- Габарити (ВхШхГ) 59 х 59.5 х 56 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 68 х 63 х 68 см
- Вага 29 кг
- Вага в упаковці 32 кг
- Код УКТ ЗЕД 8516.60.80.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 62 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2163 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 29 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 600 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 10 881 ₴









