Передоплата 15%

Варильна поверхня Ventolux HSF640-D3 CEST (BK)
- Готово до відправки
- Код: 77059
6 391 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня HSF640-D3 CEST (BK)
Емальована варильна поверхня HSF640-D3 CEST (BK) порадує своїх власників функціоналом вищого розряду і стильним дизайном. Елегантний чорний колір неодмінно стане яскравим доповненням будь-якої кухні в темних тонах. При цьому вартість цієї моделі буде значно нижчою, ніж аналогів із загартованого скла.
Переваги моделі HSF640-D3 CEST (BK):
- Сучасний чорний колір, який чудово доповнює будь-який інтер'єр.
- Конфорки виготовлені світовим лідером — італійським концерном SABAF.
- Жиклери розроблені французькою торговою маркою Sourdillon.
- Міцні чавунні решітки.
- Ручки управління з жаростійкого пластику (бакеліт), з електрозапалюванням у ручці.
- Наявність газ-контролю для підвищеної безпеки використання.
Основні параметри
- Тип: Газова
- Ширина: 60 см
- Матеріал: Емальована сталь
- Колір: Чорний
- Кількість конфорок: 4
- Керування: Круглі ручки
- Решітки: Чавунні
- Газ-контроль: Є
- WOK-конфорка: Є
- Електрозапалювання: У ручці
Характеристики конфорок:
- Велика потрійна конфорка 3.0 кВт
- 2 середні конфорки по 1.7 кВт
- Мала конфорка 1.0 кВт
Особливості:
- Конфорки SABAF (Зроблено в Італії)
- Турбоконфорка з потрійним рядом полум'я та адаптерами під WOK-посуд
- Жиклери Sourdillon (Зроблено у Франції)
- Ручки управління з жаростійкого пластику (бакеліт)
- Розсікачі товщиною 3 мм
Технічні параметри:
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 5 x 55 x 47.5 см
- Габарити (ВхШхГ): 5 x 59 x 52 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 65 x 59 x 15 см
- Вага: 8.5 кг
- Вага в упаковці: 9.5 кг
- Код УКТ ЗЕД: 7321.11.90.00
- Живлення: 220 В / 50 Гц
Гарантія та виробник:
- Гарантія: 36 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробник: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Конфорка-гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 77059 |
| Матеріал поверхні | , Емаль |
| Опції поверхні | , Газ-контроль, WOG-конфорка, Електропідпал в ручці |
| Управління | , Круглі ручки |
| Ширина вбудовування (см) | , 60 |
| Решітки | , Чавуні |
| Тип поверхні | , Газова |
| Кількість конфорок (шт) | , 4 |
- Ціна: 6 391 ₴









