
Кронштейн Квадо К-30
- Нет в наличии
- Код: 59502
449 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Цей кронштейн Квадо К-30 призначений для установки ЖК-телевізорів та плазм діагоналлю від 32 до 55 дюймів з підтримкою стандарту VESA (100х100, 100х200, 200x100, 200x200). Кріплення фіксоване, з вагою 1,03 кг та допустимим навантаженням до 45 кг.
В комплекті є монтажний набір та інструкція з встановлення. Відстань від стіни становить 24 мм. Кронштейн має чорний колір та гарантію 7 років. Спосіб установки - настінний.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється .
Основні параметри Кронштейн Квадо К-30 :- Тип фіксований
- Рекомендована діагональ 32-55"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Допустиме навантаження 45 кг
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 1,03 кг
- Відстань від стіни 24 мм
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для ЖК-телевизоров/плазм
- max VESA max 200x200
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар Так
- Розміри настінної пластини 256х150 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
| Способ установки | Настенный |
| Максимальная нагрузка | 45 кг |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 256 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 59502 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200 |
| Тип кронштейну | , Фіксований |
| Максимальне навантаження (кг) | , 45 |
| Кількість ступенів свободи | , 1 |
- Цена: 449 ₴








