Передоплата 15%

Варильна поверхня Ventolux HG C7G CEST (BK)
- Немає в наявності
- Код: 80461
7 493 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня HG C7G CEST (BK)
Газова варильна поверхня HG C7G CEST (BK) від української ТМ VENTOLUX – це сучасний стиль, висока надійність і доступна ціна. Модель виконана в чорному кольорі та має сучасний дизайн, який легко доповнить будь-який кухонний інтер'єр. Скляна варильна поверхня від ТМ ORKLI (Іспанія) є хітом останніх років, завдяки своїй функціональності і легкості у догляді.
Основні переваги HG C7G CEST (BK):
- Матеріал: Міцне скло, яке полегшує догляд за технікою.
- Конфорки: Чотири конфорки (велика потрійна, 2 середніх і мала) для оптимальної швидкості приготування.
- Чавунні решітки: Висока зносостійкість і міцність.
- WOK-конфорка: Потужна конфорка з трьома рядами полум'я для швидкого розігріву.
- Безпека: Система газ-контролю автоматично перекриває подачу газу при згасанні полум'я.
Основні параметри варильної поверхні HG C7G CEST (BK):
- Тип: Газова
- Ширина: 60 см
- Матеріал: Скло
- Колір: Чорний
- Кількість конфорок: 4
- Керування: Круглі ручки
- Решітки: Чавунні
- Газ-контроль: Є
- WOK-конфорка: Є
- Електрозапалювання: В ручці
Характеристики конфорок:
- Велика потрійна конфорка: 3.3 кВт
- Середні конфорки: 2 х 1.75 кВт
- Мала конфорка: 1.0 кВт
Особливості:
- Турбоконфорка з потрійним рядом полум'я
- Система газ-контролю ORKLI (Іспанія)
- Конфорки на ніжках для стабільності
Технічні параметри:
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 5 х 55 х 47.5 см
- Габарити (ВхШхГ): 5 х 60 х 51 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 15 х 62 х 60 см
- Вага: 9.1 кг
- Вага в упаковці: 10.3 кг
Додаткові відомості:
- Код УКТ ЗЕД: 7321.11.90.00
- Гарантія: 36 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробник: Туреччина
Ця варильна поверхня стане надійним і стильним елементом вашої кухні, забезпечуючи комфортне приготування страв та високу функціональність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Конфорка Fry top | Ні |
| Конфорка Coup de feu | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
- Ціна: 7 493 ₴









