
Фен Zelmer ZHD8470
- Немає в наявності
- Код: 81886
799 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Фен Zelmer ZHD8470
Зустрічайте фен Zelmer ZHD8470 - ідеальний вибір для тих, хто шукає якість та зручність використання. Цей фен має потужність 2200 Вт, що дозволяє швидко та ефективно сушити волосся.
Фен Zelmer ZHD8470 має насадку-концентратор, яка дозволяє направити потік повітря на потрібну ділянку волосся. Крім того, фен оснащений петлею для підвішування, що дозволяє зручно зберігати його після використання.
Фен має 2 швидкості та 3 температурних режими, що дозволяє налаштувати його на потрібний режим використання в залежності від типу волосся та бажаного результату. Довжина шнура складає 1.7 метра, що дозволяє зручно використовувати фен, навіть якщо розетка знаходиться на відстані від дзеркала чи іншого місця, де Ви користуєтеся феном.
Фен Zelmer ZHD8470 має елегантний чорний колір, що додає стилю та елегантності використання. Замовляйте фен Zelmer ZHD8470 прямо зараз та насолоджуйтесь професійним результатом в догляді за волоссям.
Основні параметри Zelmer ZHD8470:
- Тип Звичайний
- Вид насадки Концентратор
- Потужність, Вт 2200
- Особливості Петля для підвішування
- Кількість швидкостей 2
- Кількість температурних режимів 3
- Довжина шнура 1.7 м
- Габарити приладу (ВхШхГ) 25 х 9 х 20 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 27 х 9 х 22 см
- Вага 1 кг
- Вага в упаковці 1.1 кг
- Колір Чорний
- Сфера використання Побутовий
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 81886 |
| Потужність (Вт) | , 2200 |
| Опції фена | , Петля для підвішування, Дифузор, Концентратор |
- Ціна: 799 ₴




