
Кронштейн Квадо К-39
- Готово до відправки
- Код: 62521
549 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для телевізора Квадо К-39
Кронштейн Квадо К-39 – це ідеальне рішення для кріплення телевізорів діагоналлю від 32 до 55 дюймів. Модель підтримує VESA-розміри 50х50, 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 мм, що робить її універсальною для більшості сучасних телевізорів.
Переваги використання
- Нахилний механізм з одним вузлом, який дозволяє регулювати кут нахилу в межах +18°... -20°.
- Максимальне навантаження до 45 кг для стабільного утримання телевізора.
- Відстань від стіни становить 63 мм, що забезпечує компактне розташування.
- Екологічне пакування з природних матеріалів, які швидко розкладаються та підлягають переробці.
Основні характеристики
- Тип: Нахилний
- Рекомендована діагональ: 32"-55"
- Тип VESA: 50х50, 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 мм
- Кут нахилу: один вузол (+18°... -20°)
- Максимальне навантаження: 45 кг
- Відстань від стіни: 63 мм
- Вага кронштейна: 1.3 кг
- Колір: Чорний
- Призначення: Для ЖК-телевізорів/плазм
- Спосіб установки: Настінний
- Виробник: Квадо, Україна
- Гарантія: 7 років
- Сертифікований товар: Так
- Розміри настінної пластини: 135х135 мм
Комплектація
- Монтажний набір
- Інструкція з встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | 20 град. |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 62521 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 45 |
| Кількість ступенів свободи | , 2 |
- Ціна: 549 ₴







