Передоплата 15%

Варильна поверхня Ventolux HSF640-D3 CS (X)
- Немає в наявності
- Код: 76191
5 891 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня HSF640-D3 CS (X)
Нова поверхня HSF640-D3 CS (X) від ТМ Вентолюкс органічно впишеться в кухню в сучасному стилі. Ця газова незалежна поверхня володіє багатьма функціональними перевагами перед іншими моделями. Це і наявність чавунних решіток, і функція газ-контролю, і зручні ергономічні ручки, і можливість підключення до балонного газу. Жиклери для зрідженого газу не входять в стандартну комплектацію, але при необхідності доукомплектовуються безплатно. Найбільш часто використовувані конфорки — велика і маленька під турку для кави — розташовані для більшої зручності відразу за ручками управління.
Переваги варильної поверхні HSF640-D3 CS (X)
- Надійні чавунні решітки витримають навіть найважчі каструлі.
- Газ-контроль: Ви можете бути впевнені в безпеці своєї сім'ї. Якщо, наприклад, молоко, яке витікало, погасило полум'я — газ автоматично перестане подаватися.
- Італійські конфорки SABAF не тільки надійні та економічні, а й красиві. Велика конфорка і маленька під турку для кави розташовані для більшої зручності.
- Ширина 60 см і нейтральний колір «нержавіюча сталь» полегшують установку і підбір додаткової техніки.
Основні параметри
- Тип: Газова
- Ширина: 60 см
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Колір: Нержавіюча сталь
- Кількість конфорок: 4
- Керування: Круглі ручки
- Решітки: Чавунні
- Газ-контроль: Є
- WOK-конфорка: Немає
- Електрозапалювання: В ручці
Характеристики конфорок
- Велика конфорка: 2.6 кВт
- 2 середніх конфорки: 1.7 кВт
- Маленька конфорка: 1 кВт
Додаткові характеристики
- У комплекті: підключення до балонного газу (LPG)
- Живлення: 220 В/50 Гц
- Конфорки SABAF (Made in Italy)
- Нержавіюча сталь AISI 304
- Жиклери Sourdillon (Made in France)
- Ручки управління: Жаростійкий пластик (бакеліт)
- Розсікачі: Товщина 3 мм
Габарити та вага
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 5 x 55 x 47.5 см
- Габарити (ВхШхГ): 5 x 59 x 52 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 14 x 66 x 60 см
- Вага: 9.5 кг
- Вага в упаковці: 11 кг
Додаткова інформація
- Код УКТ ЗЕД: 7321.11.90.00
- Гарантія: 36 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробник: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 76191 |
| Характеристики конфорок | велика конфорка - 2,6 кВт, 2 середніх - 1,7 кВт, маленька - 1 кВт |
| Матеріал поверхні | , Нержавійка |
| Опції поверхні | , Газ-контроль, Електропідпал в ручці |
| Управління | , Круглі ручки |
| Ширина вбудовування (см) | , 60 |
| Решітки | , Чавуні |
| Тип поверхні | , Газова |
| Кількість конфорок (шт) | , 4 |
- Ціна: 5 891 ₴









