
Витяжка Ventolux PUNTO 52 BG (700) PB
- Немає в наявності
- Код: 80596
3 990 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка PUNTO 52 BG (700) PB
Витяжка на кухню вбудована PUNTO 52 BG (700) PB - оптимальне рішення для малогабаритних кухонь, адже витяжка має доступну ціну та середню продуктивність. Ширина моделі всього 52 см, а видимим залишається лише низ техніки, який пофарбований в чорний колір.
Витяжка вбудована PUNTO 52 BG (700) PB - ефективна техніка за доступною ціною!
Процес врізання техніки замість днища шафки дозволяє встановити на кухні на одну підвісну тумбочку більше, чим при використанні витяжок, які встановлюються на стіні. Як результат, Ви отримуєте ефективну витяжку PUNTO 52 BG (700) PB і ще одну шафку. Це і є раціональне рішення для малогабаритних і середніх кухонь.
Переваги вбудованої витяжки PUNTO 52 BG (700) PB від Ventolux:
- Ширина техніки всього лише 52 см.
- Корпус і низ витяжки чорного кольору, також видимим залишиться алюмінієвий фільтр.
- Максимальна продуктивність техніки 700 м.куб на 3 швидкості. При цьому мотор максимально економічний, адже його потужність всього 65 Вт.
- Управління - надійні та довговічні кнопки механічного типу.
- Освітлення сучасне, економічне і має ефективне розташування - збоку від управління. Як результат, витяжка більш широко висвітлює зону під нею.
- Зворотний клапан, монтажні пристосування, документація і фільтр з алюмінію поставляються в комплекті.
Основні параметри вбудованої витяжки PUNTO 52 BG (700) PB від Ventolux:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип Вбудовані
- Ширина 52 см
- Матеріал Скло
- Потужність 700 м3/год
- Серія витяжки PUNTO
- Двигун 1 65 Вт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Кнопкове
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення LED 2 х 2 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність короба Немає
- У комплекті Зворотній клапан
- Живлення 220 В
- Габарити (ВхШхГ) 29-30.2 х 52 х 29.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 37 х 58 х 34.5 см
- Вага 4.3 кг
- Вага в упаковці 5.5 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 290 мм |
| Максимальна висота | 302 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 3 990 ₴









