Топ продаж

Подрібнювач Ardesto CHK-4001W
- Готово до відправки
- Код: 82782
1 199 ₴
851,29 ₴
-29%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач Ardesto CHK-4001W
Компактний подрібнювач ARDESTO CHK-4001W білого кольору для швидкого подрібнення інгредієнтів і приготування різноманітних соусів.
Подвійні ножі виготовлені з міцної й надійної неіржавкої сталі з титановим покриттям, яке забезпечує ідеальне заточення впродовж тривалого часу використання. Для зручності скляна чаша на 1 л дістала ручки та неслизьку прогумовану підставку. Двигун потужністю 400 Вт захищений від перегрівання.
Корпус із високоякісного полікарбонату. 4 леза з нержавіючої сталі з титановим напиленням, що гарантує гостроту лез протягом усьому періоду експлуатації. Нековзна прогумована основа чаші.
Основні параметри Ardesto CHK-4001W:
- Потужність, Вт 400
- Тип Подрібнювач
- Кількість режимів 1
- Управління Механічне
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір Білий з сірим
- Кількість насадок 1 (подвійний ніж для подрібнення)
- Матеріал ножа Нержавіюча сталь
- Місткість чаші для подрібнення, л 1
- Матеріал чаші Скло
- Захист Від перегріву
- Розміри (ШxВxГ), см 18.5 x 23.5 x 16
- Вага, кг 1.6
- Живлення, 220 В
- Довжина шнура, см 100
- Країна виробник Китай
- Гарантія 12 місяців
- Розміри упаковки (ШxВxГ), см 17 x 24 x 18
- Вага упаковки, кг 1.86
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Скло |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82782 |
| Потужність (Вт) | , 400 |
| Місткість склянки (л) | , 1 |
- Ціна: 851,29 ₴









