
Духова шафа Ventolux BARI 3 MT (BK)
- Немає в наявності
- Код: 82978
6 991 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Духова шафа BARI 3 MT (BK)
Сучасна, недорога та досить красива електродуховка BARI 3 MT (BK) – це кухонна помічниця, з лише 3 програми. Але це найбільш необхідні для приготування програми - нижній нагрівальний елемент, верхній нагрівальний елемент та комбінацію з двох нагрівальних елементів.
А завдяки елегантному поєднанню чорного скла та чорної емальованої сталі духовка BARI 3 MT (BK) гармонічно впишеться майже в будь-яку сучасну кухню.
Вбудована духова шафа BARI 3 MT (BK) – красива, надійна та недорога помічниця для вашої кухні!
Фасад виготовлений з міцного скла та емальованої сталі чорного кольору, а внутрішня камера - з емалі легкого очищення. А значить, доглядати за технікою максимально просто і швидко. Камера має корисний об’єм цілих 75 л. Цього достатньо, щоб одночасно з комфортом готувати відразу 2 об'ємні страви. І лише одна умова – ці страви мають бути однорідними.
Управління духовою шафою – механічні ручки. Воно інтуїтивно зрозуміле та довговічне, виконується зручними круглими поворотними ручками.
Переваги 3-програмної електродуховки BARI 3 MT (BK) від Вентолюкс:
- Фасад виконаний зі скла та емальованої сталі.
- Колір – чорний. Це найбільш універсальний та популярний колір в побутовій техніці.
- Управління технікою - надійні та довговічні механічні ручки круглої форми.
- Корисний об’єм камери - 75 л. Завдяки емалі легкого очищення доглядати за нею легко і швидко.
- Кількість програм - всього 3, але найнеобхідніші для приготування страв. Нижній нагрівальний елемент, верхній нагрівальний елемент і комбінацію з двох нагрівальних елементів.
- Реалізована тангенціальна система вентиляції для охолодження духовки.
- Деко та решітка-гриль поставляються в комплекті, вони надійно фіксуються навіть наполовину висунутому вигляді завдяки боковим хромованим напрямних. При цьому не створюють неприємного звуку при висуненні.
Основні параметри 3-програмної електродуховки BARI 3 MT (BK) від Вентолюкс:
- Тип 3 - програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал скло, емаль
- Колір чорний
- Об'єм, л 75
- Тип ручок керування круглі ручки
- Програматор механічний
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2275
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції немає
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 3:
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній нагрівальний елемент,
- нижній нагрівальний елемент
- Бокові хромовані тримачі
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення немає
- Особливості чорне скло (SCHOTT, made in Germany)
- Вага, кг 27
- Вага в упаковці, кг 29
- Габаритний розмір (ШхВхГ) 58.5 х 57 х 59.5 см
- Розмір ніші для вбудовування (ШхВхГ) 56-56.8 х 56.6-57.5 см
- Розміри упаковки (ВхШхГ) 62.5 х 70 х 68
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 75 л |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Емаль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Споживана потужність | 2275 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 27 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 566 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 6 991 ₴






