
Плита комбінована Ardesto FSCF-C606GB
- Немає в наявності
- Код: 83596
11 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована Ardesto FSCF-C606GB
Плита ARDESTO Elegance FSCF-C606GB комбінованого типу в корпусі чорного кольору. Клас захисту I. Конфігурація варильної поверхні – чотири газові конфорки (пальники). На додачу – змінні форсунки для скрапленого газу (LPG). Плиту оснащено чавунними решітками та скляною кришкою. Запалювання автоматичне, в ручці. Наявність механічного таймера. Функція газ-контроль.
Духова шафа з підсвічуванням об’ємом 66 л. Клас енергоефективності камери духової шафи B. Відкидне нижнє відділення та знімні напрямні. Функція конвекції. У комплектації стандартне деко та решітка.
Основні параметри Ardesto FSCF-C606GB:
- Вид Варильна поверхня з духовкою
- Тип Комбінована
- Управління Механічне
- Категорія II2H3B/P
- Кришка Так
- Клас енергоспоживання B (духова шафа)
- Загальна електрична потужність 2257 Вт
- Загальна потужність газу 6.6 кВт
- Кількість газових конфорок:
- Потужність передньої лівої конфорки 2.6 кВт
- Потужність передньої правої конфорки 0.9 кВт
- Потужність задньої лівої конфорки 1.55 кВт
- Потужність задньої правої конфорки 1.55 кВт
- Грати конфорок Чавунні
- Тип встановлених газових форсунок NG (G20-13 mBar)
- Тип духової шафи Електрична
- Покриття робочої поверхні духової шафи Емаль легкої очистки
- Об’єм духової шафи 66 л
- Кількість скла дверцят духової шафи 2
- Тип очищення внутрішньої поверхні духової шафи Традиційний
- Нижній нагрів духової шафи 1200 Вт
- Верхній нагрів духової шафи 1000 Вт
- Гриль Ні
- Знімні напрямні Так
- Додатково:
- освітлення (25 Вт)
- конвекція (32 Вт)
- таймер
- Ящик для посуду Відкидний
- Газ-контроль
- Тип електрозапалу Автоматичний
- Напруга 220-240 В
- Частота 50-60 Гц
- Сила струму 10 А
- Клас захисту I
- Колір Нержавіюча сталь з чорним
- Габарити (ВхШхГ) 89.1 x 59.7 x 61.9 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 85.2 x 64.5 x 67.3 см
- Вага 41.15 кг
- Вага в упаковці 43.4 кг
- Комплектація:
- стандартне деко
- решітка
- форсунки для скрапленого газу (LPG)
- інструкція
- Гарантія 12 місяців
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 891 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 619 мм |
| Вага | 41.15 кг |
- Ціна: 11 999 ₴









