
Фен Ardesto HD-Y210
- Готово до відправки
- Код: 82797
899 ₴
699 ₴
-22%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Ardesto HD-Y210
Потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot, насадкою-концентратором, а також автоматичним змотуванням дроту.
Преміальний дизайнФен виготовлений із міцного термостійкого полікарбонату, з приємним на дотик покриттям софт-тач, у преміальній колірній гамі. Для зручного зберігання передбачена спеціальна петелька в основі ручки, а для змотування шнура є кнопка.
ФункціональністьМаксимальна потужність пристрою — 2100 Вт, передбачений захист від перегрівання та підтримуються дві швидкості з трьома температурними режимами, які можна вибрати за допомогою клавіш керування на ручці. Знімна насадка-концентратор покращує розподіл повітряного потоку, а функція Cool Shot забезпечує більш щадне сушіння ослабленого волосся холодним повітрям.
Основні параметри Ardesto HD-Y210 :
- Режим Подавання холодного повітря
- Тип іонізації Турмалінова іонізація
- Потужність, Вт 2100
- Особливості Петля для підвішування
- Тип мотора DC
- Кількість швидкостей 2
- Кількість температурних режимів 3
- Насадки Концентратор стандартний
Комплектація:
- Фен
- Насадка
- Інструкція
Додаткові характеристики:
- Автоматичне змотування шнура
- Довжина шнура 1.8 м
- Габарити приладу (ВхШхГ) 24.5 х 20.9 х 9.3 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 25 х 21 х 10 см
- Вага 0.61 кг
- Вага в упаковці 0.79 кг
- Колір Чорний
- Сфера використання Побутовий
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Концентратор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82797 |
| Потужність (Вт) | , 2100 |
| Опції фена | , Петля для підвішування, Концентратор |
- Ціна: 699 ₴









