
Мультиварка Liberton LMC-3106
- Нет в наличии
- Код: 83454
1 500 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Мультиварка Liberton LMC-3106
Мультиварка Liberton LMC-3106 має чашу на 5 л з тефлоновим антипригарним покриттям, за рахунок якого ви можете готувати свої страви з невеликим додаванням олії, що зробить вашу їжу здоровішою. Зручна панель керування має цифровий екран з підсвічуванням та кілька кнопок з інформативними написами. Майбутні власники матимуть змогу скористатися великою кількістю програм приготування кулінарних хітів, а за потреби і налаштувати таймер
Потужність цього пристрою дорівнює 900 Вт, чого цілком вистачатиме для реалізації повсякденних кулінарних завдань. Для безпеки цього електроприладу виробником було передбачено захист від перегріву. Наявна кришка вилита з надійного та безпечного пластику
Liberton LMC-3106 - чудовий помічник на кухні для сучасної господині. Ви завжди отримаєте чудовий результат у своїй кулінарній творчості.
Основні параметри Liberton LMC-3106 :
- Відстрочка старту: 24
- Аксесуари:
- контейнер-пароварка,
- лопатка,
- мірна склянка
- Матеріал: нержавіюча сталь+пластик
- Об'єм чаші: 5 л
- Режими / програми, кількість: 33
- Каша/Рис, Жарка/Фритюр, Молочна каша, Дитяче харчування,
- Плов, Вівсянка, Суп, Бульйон, Макарони, Пельмені, Компот,
- Холодець, Гасіння, Повільно, Квасоля, Овочі, Соте, Соус,
- На пару, Стейк, Піца , Випічка , Запікання, Омлет,
- Розігрів, Стерилізація, Сир, Йогурт, Палене молоко, Варення,
- Десерт, Розморожування, Ручний режим.
- Тип управління: електронний
- Чаша, покриття: тефлон
- Підтримка температури: 12
- Таймер зі звуковим сигналом
- LED-дисплей
- Годинник
- Потужність, Вт: 900
- Колір: чорний+нержавіюча сталь
- Вага нетто, кг: 2.60
- Вага брутто, кг: 3.10
- Розмір виробу: 28.2 х 26.4 х 28.5
- Розмір упаковки : 29 х 29 х 31
- Краіна виробник товару Китай
- Краіна реєстраціі бренду Украіна
- Гарантія 12 місяців офіційноі гарантіі від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | Fast-food, Торговые магазины |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Объем | 5 л |
| Тип управления | Электронное |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Отсрочка старта | Да |
| Максимальное время отсрочки старта | 24 час |
| Количество программ приготовления | 33 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Программы приготовления и функции | |
| Крупа | Да |
| Каша | Да |
| Тушение | Да |
| Выпечка | Да |
| Приготовление на пару | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Приготовление под давлением | Да |
| Инфракрасный обогрев | Нет |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Сито | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 282 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Вес | 2.6 кг |
- Цена: 1 500 ₴









