
М'ясорубка Ardesto MGL-2050R
- Немає в наявності
- Код: 83466
2 899 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
М'ясорубка Ardesto MGL-2050R
М'ясорубка Ardesto MGL-2050R - це високоякісне обладнання для швидкого та ефективного подрібнення м'яса. Ця м'ясорубка забезпечує швидке та безпечне подрібнення м'яса завдяки своїй потужності 1800 Вт та наявності 3-х різних рівнів подрібнення.
Ardesto MGL-2050R має надійну конструкцію та виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Крім того, м'ясорубка Ardesto MGL-2050R має компактний дизайн, що дозволяє зберігати її на кухні без лишнього місця.
Ця м'ясорубка також оснащена функцією реверсу, яка дозволяє виймати заблоковані шматки м'яса з пристрою. Крім того, вона легка в очищенні, тому після використання вона може бути легко розібрана для миття.
Загалом, м'ясорубка Ardesto MGL-2050R - це ідеальний вибір для тих, хто шукає потужну та надійну м'ясорубку, яка забезпечує швидке та ефективне подрібнення м'яса для приготування страв дома.
Основні параметри Ardesto MGL-2050R:
- Матеріал корпуса Пластик
- Насадки:
- Для ковбасних виробів
- Для томатів/ягід
- Кеббе
- Максимальна потужність 1800 Вт
- Продуктивність 2 кг/хв
- Додаткові можливості Реверс (зворотний хід)
- Кількість дисків 1
- Кількість насадок 3
- Колір Білий
- Кількість решіток 3
- Додаткові характеристики:
- Захист від перевантаження
- Решітки 3 мм, 5 мм, 7 мм
- Комплектація
- М'ясорубка
- Насадка 3 шт
- Штовхач
- Лоток для завантаження
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Габарити (ВхШхГ) 26 х 32 х 25 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 28.5 х 35.5 х 25.5 см
- Вага 3.57 кг
- Вага в упаковці 4.27 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Ні |
| Насадка-терка | Ні |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | метал |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 3.57 кг |
- Ціна: 2 899 ₴









