
Кронштейн Квадо К-330
- Готово до відправки
- Код: 83547
399 ₴
299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-330
Кронштейн Квадо К-330 - це фіксований настінний кронштейн для телевізорів з діагоналлю екрану від 32 до 55 дюймів. Підходить для VESA кріплення 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 мм. Максимальне допустиме навантаження - 25 кг. В комплекті з кронштейном йде монтажний набір та інструкція з встановлення.
Вага кронштейна становить 1 кг, відстань від стіни - 25 мм. Кронштейн має чорний колір та гарантію на 7 років. Призначений для використання з ЖК-телевізорами та плазмовими екранами.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Кронштейн Квадо К-330 :
- Тип фіксований
- Рекомендована діагональ 32-55"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Допустиме навантаження 25 кг
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 1,0 кг
- Відстань від стіни 25 мм
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- max VESA max 200 x 200
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 250 х 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83547 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 25 |
| Кількість ступенів свободи | , 1 |
- Ціна: 299 ₴









