
Машинка для стрижки Zelmer ZHC6105
- Немає в наявності
- Код: 82610
699 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Машинка для стрижки Zelmer ZHC6105
Ідеальна зачіска за кілька хвилин? Це можливо з машинкою для стрижки волосся Zelmer! Леза Duo Blade з нержавіючої сталі та міцного титану гарантують рівний та точний зріз.
Машинка для стрижки має подвійні леза шириною 40 мм, що гарантує вам щоразу рівну та точну стрижку. Верхнє лезо виготовлене із нержавіючої сталі, а нижнє — із надзвичайно міцного титану. Віддаєте перевагу класичним зачіскам чи любите екстравагантність?
З машинкою Zelmer ви досягнете бажаного ефекту швидко та легко! Все це завдяки чотирьом насадкам різної довжини (3/6/9/12 мм) і точно регульованим ножам, що приводять у рух потужним двигуном змінного струму. Машинка покрита спеціальним софт-тач матеріалом. Завдяки цьому пристрій ідеально лягає в руку і не вислизає з руки під час стрижки.
Основні параметри Zelmer ZHC6105 :
- Встановлення довжини стрижки 3;6;9;12 мм
- Тип управління Кнопкове
- Живлення Мережа
- Сфера використання Побутовий
- Особливості: Двигун змінного струму, Леза Duo Blade з нержавіючої сталі та титану
- Тип встановлення довжини Знімні насадки
- Комплектація: Машинка для стрижки, 4 насадки для стрижки, Інструкція
- Габарити (ВхШхГ) 16 х 5 х 7 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 22 х 17 х 8 см
- Вага 1 кг
- Вага в упаковці 1.5 кг
- Тип двигуна Роторний
- Матеріал лез Сталь
- Колір Синій
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Польща
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82610 |
| Система живлення | , Мережа |
| Сфера використання | , Побутовий |
| Функціональні особливості | , Петля для підвішування |
| Тип встановлення довжини | , Знімні насадки |
| Довжина стриження | , 1 ММ - 10 ММ, ДО 1 ММ, Понад 10 ММ |
- Ціна: 699 ₴







