
Тример Ardesto HC-Y30-DBS
- Готово до відправки
- Код: 82791
1 299 ₴
899 ₴
-31%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y30-DBS
Компактна машинка для стрижки волосся з керамічним лезом, вбудованим акумулятором, LED-дисплеєм та комплектом насадок. Корпус виконано з пластику чорного кольору та доповнено хромованою панеллю. Машинка підтримує регулювання довжини зрізу без використання насадок, а для зручного зберігання передбачена підставка з можливістю підзарядки.
Основні параметри Ardesto HC-Y30-DBS :
- Комбіновані леза з нержавіючої сталі з титановим напиленням і кераміки з самозагостренням
- Індикатор заряду на корпусі, з відображенням залишку заряду у відсотках
- Тип Машинка для стрижки волосся
- Кількість установок довжини, шт. 11 (0.5 мм, 1 мм, 1.5 мм, 2 мм, 2.5 мм, 4-6 мм; 7-9 мм; 10-12 мм; 16-18 мм; 22-24 мм; 28-30 мм)
- Мінімальна довжина стрижки, мм 0.5
- Максимальна довжина стрижки, мм 30
- Матеріал лез Кераміка, нержавіюча сталь з титановим покриттям
- Потужність, Вт 2.4
- Живлення: Мережа, Акумулятор
- Час роботи, хв 45
- Час зарядки, год 1.1
- Індикація під час заряду Так
- Підставка Так
- LED-дисплей Так
- Насадки, шт. 6
- Комплектація: Зарядний пристрій, масло, щіточка
- Габарити (ВхШхГ) 17.5 х 4 х 3.7 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 21 х 20 х 7 см
- Вага 0.3 кг
- Вага в упаковці 0.52 кг
- Країна виробник Китай
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість установок довжини | 11 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Керамічне покриття | Так |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82791 |
| Система живлення | , Мережа/акумулятор |
| Сфера використання | , Побутовий |
| Функціональні особливості | , Індикатор заряджання, Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | , Знімні насадки, Телескопічні насадки |
| Тип напилення на лезі | , Титанове |
| Довжина стриження | , 1 ММ - 10 ММ, ДО 1 ММ, Понад 10 ММ |
- Ціна: 899 ₴









