
Фен Ardesto HD-Y221PRO
- Готово до відправки
- Код: 83722
1 199 ₴
899 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Фен Ardesto HD-Y2221RO
Пропонуємо вам фен Ardesto HD-Y221PRO з захистом від перегріву та функцією подачі холодного повітря для забезпечення безпеки та комфорту під час використання. Фен має потужність 2100 Вт і оснащений двома видами насадок - дифузором та концентратором, що дозволяє налаштувати потік повітря під ваші потреби. Цей фен має два режими швидкості та три рівні температурного режиму, що дозволяє регулювати тепло та швидкість повітряного потоку для різних типів волосся та зачіски. Завдяки функції Cool Shot ви можете закріпити зачіску, використовуючи холодний потік повітря.
Цей фен Ardesto HD-Y221PRO призначений для професійного використання та має м'яке покриття Soft Touch для зручного тримання у руці. Він також оснащений електроізоляцією класу І. Довжина шнура складає 1,8 метра, що забезпечує зручне використання навіть на відстані від розетки. Фен виконаний у приємних чорному та фіолетовому кольорах.
Оберіть фен Ardesto HD-Y221PRO для професійного догляду за вашим волоссям, щоб отримати ідеальну зачіску з максимальним комфортом та безпекою.
Основні параметри Ardesto HD-Y221PRO :
- Режими: Захист від перегріву, Подача холодного повітря
- Тип Звичайний
- Види насадок: Дифузор, Концентратор
- Потужність, Вт 2100
- Тип двигуна AC
- Кількість швидкостей 2
- Кількість температурних режимів 3
Комплектація:
- Фен
- Насадка: 2 шт.
- Інструкція
- Гарантійний талон
Додаткові характеристики:
- Довжина шнура 1.8 м
- Рівень шуму 40-80 дБ
- Швидкість повітряного потоку 90 км/год
- Електроізоляція Клас I
- Габарити приладу (ВхШхГ) 28 х 21 х 9 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 29 х 22 х 10 см
- Вага 0.8 кг
- Вага в упаковці 0.9 кг
- Колір Чорний/фіолетовий
- Сфера використання Побутовий
- Функція Cool Shot
- Soft Touch покриття
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Швейцарія
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83722 |
| Потужність (Вт) | , 2100 |
| Опції фена | , Дифузор, Концентратор |
- Ціна: 899 ₴









