
Холодильник Liberton LRD 180-271H
- Немає в наявності
- Код: 82648
16 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Холодильник Liberton LRD 180-271H
Холодильник Liberton LRD 180-271H білого кольору - ідеальний вибір для вашого будинку! Загальний об'єм холодильника складає 271 літр, що забезпечує достатньо місця для зберігання продуктів.
Система розморожування No Frost (Frost Free) забезпечує автоматичне видалення льоду з холодильної та морозильної камери, що забезпечує стабільну температуру та підтримує свіжість продуктів на тривалий час.
Клас енергоспоживання A+ робить цей холодильник економним у використанні та допомагає зменшити витрати на рахунках за електроенергію.
Корисний об'єм холодильної камери 253 літри, а корисний об'єм морозильної камери становить 71 літр. Морозильна камера знаходиться знизу, що дозволяє легко дістати продукти зверху.
Холодильник оснащений механічним керуванням, що дозволяє легко налаштувати температуру. Для зручності холодильник оснащений прихованими горизонтальними ручками.
Холодильник має 3 полиці зі скла, 3 дверні кошики та 1 контейнер для овочів у холодильній камері, а також 3 секції та потужність заморожування 3,2 кг / 24 год у морозильній камері. Автономне збереження холоду в морозильній камері становить 9,5 години, що дозволяє зберігати продукти замороженими під час відключення електропостачання.
Кліматичний клас N-ST дозволяє користуватися холодильником в широкому діапазоні температур, від +16 до +38 градусів за Цельсієм.
Холодильник використовує холодоагент R600a, який є екологічно чистим та ефективним у використанні.
Рівень шуму холодильника становить 40 дБ, що робить його тихим у роботі та не заважає під час повсякденних справ або відпочинку.
Холодильник оснащений перевішуванням дверей, що дозволяє змінити напрямок відкривання дверей зліва на право або навпаки. Додатково холодильник має регульовані ніжки, що дозволяє налаштувати рівень холодильника на нерівній підлозі.
Основні характеристики Liberton LRD 180-271H:
Загальний об'єм холодильника 271 л
Система розморожування No Frost (Frost Free)
Холодильне + морозильне відділення- Корисний об'єм холодильної камери 253 л
- Тип холодильника Двокамерний
- Спосіб встановлення Відокремлений (соло)
- Клас енергоспоживання A+
- Корисний об'єм морозильної камери 71 л
- Тип компресора Звичайний
- Система розморожування холодильної камери No Frost (суха)
- Система розморожування морозильної камери No Frost
- Тип керування Механічне
- Кількість компресорів 1
- Розташування морозильної камери Нижнє
- Ручки Приховані горизонтальні
- Кліматичний клас N-ST (від +16 до + 38 C)
- Холодоагент R600a
- Рівень шуму 40 дБ
- Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Скло 3 шт
- Дверні кошики 3 шт
- Контейнер для овочів 1 шт
- Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
- Потужність заморожування 3.2 кг/24 год
- Автономне збереження холоду в морозильній камері 9.5 год
- Колір Білий
- Габарити (ВхШхГ) 180 х 55 х 60 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 185.7 х 65.5 x 61 см
- Вага 51 кг
- Вага в упаковці 60 кг
- Особливості Перевішування дверей
- Додаткові характеристики Регульовані ніжки
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 253 л |
| Об'єм морозильної камери | 71 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Перевішувані двері | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 51 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень шуму (Дб) | 40 |
| Артикул | 82648 |
| Глибина (см) | , 60 |
| Колір | , Білий |
| Ширина (см) | , 55 |
| Вага (кг) | , 51 |
| Висота (см) | , 180 |
| Об'єм загальний (л) | , 271 |
| Холодоагент | R600a |
| Об'єм хол. відділення (л) | , 253 |
| Тип холодильника | , Багатодверний, З нижньою морозильною камерою |
| Опції холодильника | Перевішувані двері, Регульовані ніжки, Скляні полиці |
| Об'єм мор. відділення (л) | 71 |
| Система заморожування | , NoFrost |
- Ціна: 16 999 ₴








