
Витяжка Ventolux MODENA 50 BK (700) PB
- Готово до відправки
- Код: 83836
3 691 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка MODENA 50 BK (700) PB
Витяжка похила MODENA 50 BK (700) PB - це елегантність, надійність та достатня потужність, якої з надлишком вистачить для різних типів кухонь. Дизайн витяжки - її ключова особливість, адже вона виконана у чорному кольорі у вигляді суцільної гладкої панелі із чорного скла.
Витяжка для кухні MODENA 50 BK (700) PB доповнить вашу кухню неповторним шармом та елегантністю.
Завдяки візуальній привабливості кухонної витяжки MODENA 50 BK (700) PB використовувати її можна в будь-якому сучасному дизайні кухні в темних кольорах і контрастних. Вона чудово поєднуватиметься з чорними склокерамічними варочними поверхнями і також відмінно комбінується з газовими поверхнями в чорному кольорі.
Основні переваги витяжки MODENA 50 BK (700) PB:
- Чудовий зовнішній дизайн – чорне скло.
- Ширина фасаду витяжки – 50 см.
- Висока продуктивність за рахунок двигуна з потужністю 700 м3/год.
- Організація додаткового освітлення робочої поверхні за допомогою однієї лампи LED на 2 Вт.
- Можливість підбору необхідних швидкостей – всього три.
- Легке керування за рахунок кнопок розташованих спереду витяжки.
- Очищення виконується у режимі відведення забрудненого повітря назовні.
- Замовити кухонну витяжку MODENA 50 BK (700) PB можна в інтернет-магазині Ventolux.
- Гарантія – 36 місяців.
Модель MODENA 50 BK (700) PB – одна з найкращих похилих витяжок. Ціна на цю модель настільки прийнятна, що майже будь-який український споживач зможе її купити.
Основні параметри MODENA 50 BK (700) PB:
- Тип Декоративна
- Режим роботи Відведення повітря
- Колір Чорний
- Ширина 50.0 см
- Діаметр повітропроводу 15 см
- Кількість швидкостей 3
- Тип освітлення LED 2 х 1.5 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Тип монтажу Пристінний
- Особливості Кнопки soft touch
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Зворотний клапан
- Монтажний комплект
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Габарити (ВхШхГ) 68-108 х 50.0 х 28 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 43 х 63 х 38 см
- Вага 8.95 кг
- Вага в упаковці 10.75 кг
- Матеріал декору Скло
- Рівень шуму 64 дБ
- Оснащення Зі зворотним клапаном
- Рекомендована площа приміщення 12 кв.м
- Продуктивність 700 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Туреччина
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 595 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 680 мм |
| Максимальна висота | 1080 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 8.95 кг |
- Ціна: 3 691 ₴







