
Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (1000) LED
- Немає в наявності
- Код: 79255
4 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка GARDA 60 INOX (1000) LED
Власники невеликих квартир і сім'ї, які не мають великих вимог до дизайну, однозначно оцінять витяжку телескопічну для кухні GARDA 60 INOX (1000) LED. Особливий тип установки цієї моделі (в низ шафки) дозволяє встановити на кухні спеціальну шафу, що абсолютно неможливо в разі використання наклонних, камінних, т-подібних і інших витяжок пристінного типу.
Модель GARDA 60 INOX (1000) LED - витяжка, яка забезпечить чисте повітря у Вашому домі!
Передня панель, яка висувається для початку роботи, виготовлена з нержавіючої сталі, тому прекрасно поєднується з мийкою, духовкою, плитою і іншими елементами кухні з нержавіючої сталі. Також витяжка обладнана потужним мотором на 1000 м3/год, тому її можуть використовувати навіть в кухнях студіях.
Переваги GARDA 60 INOX (1000) LED:
- Ви можете встановити додатковий кухонну шафку, адже витяжка монтується безпосередньо в нього.
- Велика потужність (1000 м.куб) дозволяє використовувати цю модель в середніх, великих приміщеннях і кухнях-студіях.
- Передня панель виготовлена з нержавіючої сталі.
- Управління представлено перемикачами, вони розташовані за висувною панеллю. Встановіть їх один раз в потрібне положення і при кожному наступному висуненні витяжка буде працювати в раніше обраних параметрах.
- Ширина 60 см - ідентична у більшості шафок, духовок, поверхонь, посудомийок і мікрохвильових печей.
- Освітлення вмонтовано в нижню частину витяжки ближче до стіни (2 ЛЕД-лампи по 1 Вт), тому робоча зона буде додатково освітлена.
- Робочий метод очищення повітря - викид за межі кухні.
Витяжка поставляється з уже встановленими жировловлюючими сітками (2 шт), зворотним клапаном, кріпленнями, а також всією необхідною документацією. Гарантійний талон та інструкція також вкладені в коробці.
Основні параметри Ventolux GARDA 60 INOX (1000) LED:
- Тип Телескопічна
- Режим роботи Відведення повітря
- Діаметр повітропроводу 14.8-16.5 см
- Колір Нержавіюча сталь
- Кількість швидкостей 2
- Ширина 59.7 см
- Тип освітлення LED 2 х 1 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Комплект постачання:
- Монтажний комплект
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Зворотний клапан
- Габарити (ВхШхГ) 25.8 х 59.7 х 30 - 46.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 32.5 х 65 х 36 см
- Вага 9 кг
- Вага в упаковці 11 кг
- Рівень шуму 51.7 дБ
- Продуктивність 1000 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 258 мм |
| Максимальна висота | 258 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 4 299 ₴







