
Плитка Liberton LIC-3706
- Готово до відправки
- Код: 83860
1 999 ₴
1 399 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита індукційна Liberton LIC-3706
Завдяки настільній індукційній плиті Liberton LIC-3706 приготування їжі стане ще простішим і швидшим. Ця модель вирізняється високою потужністю, ергономічністю та стильним дизайном, який гармонійно доповнить інтер'єр будь-якої кухні.
Індукційна технологія забезпечує миттєве нагрівання конфорки з потужністю 2 кВт, що значно економить час приготування. Робоча поверхня плити виготовлена з високоякісної склокераміки, що забезпечує довговічність і легкість в очищенні.
Сенсорне управління робить використання плити надзвичайно зручним, а 8 рівнів потужності дозволяють вибирати оптимальну температуру для кожного виду приготування. Діапазон температур від 80° до 240° C дозволяє приготувати будь-яке блюдо до досконалості.
Плита має вбудований таймер, що автоматично вимикає плиту по завершенню встановленого часу. Функція захисту від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи перегріванню плити. Звуковий сигнал повідомить вас про завершення приготування.
Компактна розмірність і стильний чорний колір Liberton LIC-3706 ідеально впишуться в будь-який дизайн інтер'єру. Сучасний дисплей відображає всю необхідну інформацію для вашого зручного керування.
Вибираючи настільну індукційну плиту Liberton LIC-3706, ви отримуєте якісний, надійний та функціональний прилад, який стане незамінним помічником на вашій кухні.
Основні параметри Liberton LIC-3706 :
- Тип плити електрична
- Тип варильної панелі індукційна
- Матеріал основи склокераміка
- Кількість конфорок / зон нагріву 1
- Тип зон нагріву Індукційний
- Особливості:
- Автовідключення
- Захист від перегріву
- Звуковий сигнал
- Таймер
- Потужність конфорок 2 кВт
- Тип управління сенсорне
- Рівні потужності 8
- Діапазон температур 80°-240° С
- Дисплей
- Потужність підключення 2000 Вт
- Колір виробника чорний
- Габарити (ВхШхГ) 4 х 29 х 37 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 7.5 х 32.5 х 43.2 кг
- Вага 2.3 кг
- Вага в упаковці, кг 2.5 кг
- Комплектація:
- настільна плита
- інструкція
- гарантійний талон
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83860 |
| Глибина (см) | 37 |
| Ширина (см) | 29 |
| Висота (см) | 4 |
| Опції плитки | Захист від перегріву, Автовідключення, LED дисплей |
| Кількість конфорок (шт) | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Керування | Сенсорний |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Потужність, Вт | 2000 |
- Ціна: 1 399 ₴









