Передоплата 15%

Варильна поверхня Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX)
- Готово до відправки
- Код: 84794
6 391 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня газова Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX)
Варильна поверхня газова Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX) - це ідеальне поєднання стилю, надійності та функціональності. Виготовлена з нержавіючої сталі, ця поверхня не тільки виглядає сучасно, але й відрізняється високою довговічністю. Чотири конфорки, включаючи потужну конфорку з потрійним рядом полум'я, забезпечують максимальну гнучкість при приготуванні страв. Автоматичний електрозапалювання у ручці і газ-контроль підвищують зручність та безпеку використання. Чавунні решітки додають стійкості та надійності. Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX) - це ваш ідеальний вибір для сучасної кухні.
Основні параметри:
- Кількість конфорок: 4
- Матеріал поверхні: Нержавіюча сталь
- Колір: Нержавіюча сталь
- Ширина: 59 см
- Глибина: 52 см
- Висота: 5 см
- Вид поверхні: Класична
- Розташування панелі керування: Фронтальне
- Керування: Поворотні перемикачі
- Тип використовуваного газу: Бутан/зріджений, природний газ
- Рік випуску: 2022
Діаметр і потужність конфорок:
- Передня ліва: Потужність 3.8 кВт
- Передня права: Потужність 1 кВт
- Задня ліва: Потужність 1.2 кВт
- Задня права: Потужність 1.2 кВт
Особливості конфорок:
- Конфорка з потрійним рядом полум'я
Кількість решіток: 2
Матеріал решіток: Чавун
Тип електрозапалювання: Автоматичний (у ручці)
Оснащення:
- Газ-контроль
- Електропідпалювання
- З вилкою живлення
- Зі шнуром живлення
Додаткові характеристики:
- Розсікачі: 3 мм
- Жиклери Sourdillon (Made in France)
Комплектація:
- Варильна поверхня
- Монтажний комплект
- Форсунки для балонного газу
- Інструкція
- Гарантійний талон
Приєднувальна потужність газу:
- 7.2 кВт
Розміри та встановлення:
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 5 х 55 х 47.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 12.5 х 66.5 х 56.5 см
- Вага: 11 кг (в упаковці 12 кг)
Гарантія та країна виробництва:
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник товару: Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 11 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84794 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал поверхні | Неіржавка сталь |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Бренд | Ventolux |
| Постачальник | [не задан] |
| Тип поверхні | Класична |
| Кількість | 1 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (в ручці) |
| Валюта | UAH |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 12.5 х 66.5 х 56.5 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.0 х 55.0 х 47.5 см |
| Назва | Варильна поверхня газова Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX) |
| Назва модифікації | Варильна поверхня газова Ventolux HG640-DA3 CEST (MLX) |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Вага в пакованні, кг | 12.0 |
| Ціна | 6390.00 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.0 х 55.0 х 47.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: Потужність 3.8 кВт. Передня права: Потужність 1 кВт. Задня ліва: Потужність 1.2 кВт. Задня права: Потужність 1.2 кВт |
| Приєднувальна потужність газу | 7.2 кВт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розділ | Варильні поверхні газові |
| Тип використовуваного газу | Природний газ, Бутан/зріджений |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Розташування панелі керування | Фронтальна |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Стан товару | Новий |
| Кількість решіток | 2 |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Часткова передоплата 5% <unk> Скидка 5% у разі передоплату |
- Ціна: 6 391 ₴








