
Кавоварка Liberton LCM-2205
- Готово до відправки
- Код: 84944
3 499 ₴
2 599 ₴
-26%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка еспресо Liberton LCM-2205
Кавоварка рожкового типу Liberton LCM-2205 ідеально підходить для приготування насиченого еспресо та капучино. Оснащена потужною системою та можливістю одночасного приготування двох чашок, вона стане ідеальним вибором для поціновувачів кавових напоїв.
Переваги використання
- Приготування як еспресо, так і капучино.
- Компактні розміри та сучасний дизайн.
- Система ручного приготування молочних напоїв.
- Підтримка підігрівання кавника та регульованої подачі пари.
- Надійний захист від перегріву та надлишкового тиску.
Основні характеристики
- Потужність: 950 Вт
- Тиск помпи: 15 бар
- Обсяг резервуара для води: 1,2 л
- Тип керування: Механічне
- Тип нагріву: Бойлер
- Матеріал корпусу: Пластик + нержавіюча сталь
- Тип використовуваної кави: Мелена
- Підігрівання кавника: Так
- Регульована пара: Так
- Гаряча вода: Так
- Мірна ложка: Так
- Приготування молочних напоїв: Ручне
- Захист від перегріву та надлишкового тиску: Так
- Еспресо: Так
- Капучіно: Так
- Приготування 2 чашок одночасно: Так
Габарити та вага
- Розмір виробу: 23,1 х 29,3 х 27,6 см
- Розмір упаковки: 30.0 х 35.0 х 33,5 см
- Вага : 3,35 кг
- Вага в пакуванні: 4,58 кг
Гарантія та країна виробництва
- Гарантія: 24 місяці
- Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Регулювання жорсткості води | Ні |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Підігрів чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Манометр | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | бойлер |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал ріжка | метал |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 231 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Вага | 3.35 кг |
- Ціна: 2 599 ₴









