Передплата 15%Подарунок

Плита Canrey CGK 6031 KEGG IX
- Готово до відправки
- Код: 85014
18 999 ₴
14 000 ₴
-26%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 799 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плита Canrey CGK 6031 KEGG IX»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована Canrey CGK 6031 KEGG IX
Плита комбінована Canrey CGK 6031 KEGG IX — це стильний і функціональний кухонний прилад, який ідеально поєднує елегантний дизайн і зручність у використанні. Вона стане надійним помічником для приготування ваших улюблених страв. Плита виготовлена на найкращому в Туреччині заводі з виробництва побутової техніки з використанням товстого надійного металу та простих , але дуже продуманих комплектуючих і аксесуарів.
Оснащення
- Газ-контроль: повний контроль для безпеки, автоматично припиняє подачу газу у разі згасання полум'я (для конфорок і духовки).
- Електророзпал: автоматичний електророзпал для зручності використання конфорок і духовки.
- Конвекція: забезпечує рівномірне розподілення гарячого повітря для якісного приготування страв.
- Гриль: дозволяє готувати страви із золотистою скоринкою.
- Таймер: допомагає контролювати час приготування.
- Підсвічування духовки: дозволяє стежити за процесом приготування без відкривання дверцят.
- Форсунки для скрапленого газу: входять у комплект для використання з різними типами газу.
- Скляна кришка: захищає поверхню та додає зручності.
- Підставка для кави: зручна для посуду невеликого діаметра, наприклад, турки.
Основні характеристики
- Тип: комбінована (3 газові конфорки + 1 електрична)
- Матеріал поверхні: нержавіюча сталь
- Габарити (ВхШхГ): 85 х 60 х 60 см
- Колір: нержавіюча сталь
- Решітки та розсікачі: матові для естетичності та зручності очищення
Характеристики духовки
- Тип: газова
- Функції:
- Гриль
- Конвекція
- Таймер
- Підсвічування
- Оснащення:
- 1 піддон
- 1 решітка з напрямними
- Дверцята духовки: заокруглені зі знімним склом для легкого очищення
Додаткові особливості
- Господарський ящик: для зберігання кухонного приладдя
- Форсунки для скрапленого газу: у комплекті
Додаткова інформація
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Туреччина
- Гарантія: 12 місяців
Canrey CGK 6031 KEGG IX — це надійний вибір для вашої кухні, що забезпечить зручність, безпеку та високу якість приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 14 000 ₴










