Розпродаж !Подарунок

Телевізор Artel A32KH5500
- Готово до відправки
- Код: 85068
7 999 ₴
4 999 ₴
-38%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 499 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Телевізор Artel A32KH5500»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевізор Artel A32KH5500 Black
Телевізор Artel A32KH5500 Black — сучасний LED-телевізор із функціями Smart TV на базі Android 11.0. Ідеальний вибір для якісного перегляду улюблених телепередач, фільмів та серіалів.
Основні характеристики
- Тип: LED
- Тип матриці: IPS
- Діагональ екрану: 32" (81 см)
- Роздільна здатність екрану: HD (1366x768)
- Частота оновлення: 60 Гц
- Підтримка HDR: HDR 10+
Функціональні можливості
- Вбудовані тюнери: DVB-T2, DVB-C, аналоговий
- Функції: Time Shift (жива пауза), запис цифрового ефіру (PVR), система шумозаглушення, батьківський контроль
- Операційна система: Android TV (версія 11.0)
- Wi-Fi: є
- Bluetooth: є
- Голосове управління: підтримується
- Пам'ять: 1.5 ГБ оперативної, 8 ГБ постійної
Інтерфейси
- HDMI: 2 порти
- USB: 2 порти
- LAN: є
- S/PDIF вихід: є
- Слот для карти PCMCIA (CI+): є
Звук
- Сумарна потужність звуку: 20 Вт
- Кількість динаміків: 2
- Технологія звуку: Dolby Audio
Енергоспоживання
- Споживана потужність: 45 Вт
Розміри та вага
- Габарити без підставки (ВхШхГ): 427 х 730 х 80 мм
- Габарити з підставкою (ВхШхГ): 475 х 730 х 210 мм
- Вага з підставкою: 4.2 кг
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 50,5 х 78,5 х 11,6 см
- Вага в упаковці: 5.1 кг
Комплектація
- Телевізор
- Пульт ДУ (з голосовим управлінням)
- Інструкція
- Гарантійний талон
Особливості
- Багатомовне меню
- Голосовий пошук
- Слот для карти CI/CI+
- Підтримка HDR 10+
- Підтримка популярних відеоформатів (PAL/SECAM, MPEG-2, H.264, H.265)
- Підтримка Smart TV
- інтерфейс Ethernet,
- таймер сну,
- функція Time Shift,
- батьківський контроль,
- Google Assistant
Додаткова інформація
- Колір рамки: чорний
- Розташування ніжок: бокове
- Гарантія: 3 роки
- Країна виробництва: Узбекистан
Artel A32KH5500 Black — це багатофункціональний телевізор, який забезпечує високу якість зображення, зручність використання та сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 1080р |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Зображення | |
| Тип матриці | Nano IPS |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Ні |
| Технологія 3D | Пасивна |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Ні |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Підтримка Skype | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 85068 |
| ТВ-тюнер | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 48 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Валюта | UAH |
| Роз'єми | HDMI: 2 порти, USB: 2 порти S/PDIF, LAN, Слот для карти CI+. |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Гарантія | 36 місяців. |
| Габарити з підставкою | 47.5 х 73.0 х 21.0 |
| Габарити без підставки | 42.7 х 73.0 х 8.0 |
| Вага з підставкою | 4.2 |
| Назва | Телевізор Artel A32KH5500 Black |
| Назва модифікації | Телевізор Artel A32KH5500 Black |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Додаткові характеристики | Запис цифрового ефіру (PVR), система шумозаглушення, батьківський контроль, підтримка HDR 10+ |
| Вага в пакованні, кг | 5.1 |
| Ціна | 7999.00 |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Розділ | Телевізори |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Іконки | Новинка <unk> Частична передопрасовує 5% |
| Назва модифікації для Розетки | Телевізор Artel A32KH5500 Black |
| Роздільна здатність | HD ready (1366 x 768) |
| Покриття екрана | Глянсовий |
| Об'єм постійної пам'яті | 8.0 ГБ |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 х 10 |
| Природна частота оновлення (native) | 60 Гц |
| Підтримувані формати | MPEG-2, H.264, H.265. |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-T2, DVB-C, аналоговий. |
| Підтримувані відеосигнали | PAL/SECAM, MPEG-2, H.264, H.265 |
| Способи керування | Пульт ДК, голосовий пошук |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Артикул для відтворення на сайті | 85068 |
- Ціна: 4 999 ₴










