
Електрична піч Liberton LEO-350 White
- Немає в наявності
- Код: 77731
2 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Електрична піч Liberton LEO-350 White
Електродуховка LIBERTON LEO-350 White - це пристрій для людей, які шукають інноваційні та функціональні рішення. Професійна духовка великої місткості 35 літрів полегшить приготування страв удома, на дачі або у невеликій гастрономії. Це також цікаве рішення для квартири, де немає місця для інших, наприклад, для газових духовок. За допомогою цього пристрою можна легко приготувати печеню, спекти пироги або хліб.
Духовка оснащена гарячим повітрям та чотирма нагрівальними елементами з нержавіючої сталі, які прослужать довгі роки. Завдяки їм можна вибрати спосіб нагрівання: нижній, верхній, нижній та верхній, що дозволить приготувати найвибагливіші страви. Крім того, при її використанні можна встановити таймер і Вам не доведеться стежити за процесом випічки. Більше не потрібно спалювати їжу! Це називається зручність! Окремі ручки для кожної з функцій, розташовані на видному місці, полегшують правильне налаштування пристрою. Ручка регулювання температури дозволяє випікати за 240 градусів! Тому можна легко спекти все.
Нагрівальні елементи виготовлені із міцної нержавіючої сталі, тому точно прослужать довгі роки! Завдяки їм Ви зможете приготувати будь-яку страву, яка прийде Вам на думку! Надійно, просто, смачно - кухня без проблем!
Основні параметри Liberton LEO-350 White:
- Об'єм 35 л
- Діапазон температури 100-250 °С
- Кількість режимів приготування 3
- Функції приготування Гриль
- Особливості:
- Автовимкнення
- Звуковий сигнал
- Таймер 60 хв
- Внутрішнє покриття Оцинкована сталь
- Напруга 220 В
- Комплектація:
- Електрична піч
- Решітка для гриля
- Деко
- Інструкція
- Колір корпусу Білий
- Тип керування Механічне
- Потужність 1800 Вт
- Матеріал корпусу Емальована сталь
- Кількість скла у дверцятах 1
- Програми:
- Верхній нагрів
- Нижній нагрів
- Верхній + Нижній нагрів
- Вага 6.45 кг
- Вага в упаковці 7.45 кг
- Габарити (ВхШхГ) 32.2 х 51.5 х 35.7 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 37 х 56 х 38 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 35 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Тип дна | Гладке |
| Тип духовки | Електрична |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Ні |
| Функція підігріву | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Підтримання температури | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 322 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Глибина | 357 мм |
| Вага | 6.45 кг |
- Ціна: 2 299 ₴









