
Духова шафа Ventolux HELSINKI
- Немає в наявності
- Код: 76805
9 900 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Духова шафа Ventolux HELSINKI»
Духова шафа HELSINKI
Білосніжна, як сніг в Альпах, духовка HELSINKI від ТМ Вентолюкс прикрасить Вашу кухню і стане незамінною помічницею в приготуванні різних страв. Електрична духова шафа HELSINKI буде довго радувати Вас своєю високою продуктивністю і бездоганним зовнішнім виглядом. Стандартна ширина 60 см і об’єм на 65 л духовки HELSINKI оптимально підійдуть за розмірами до будь-якої кухні.
Особливості вбудованої духовки HELSINKI
Духовка HELSINKI відрізняється високою якістю всіх деталей, адже збірка була виконана в Туреччині. В якості основного матеріалу використовується жаростійке скловідпровідного німецького бренду Shott, що має товщину 8 мм. Зручні ручки і інтуїтивно зрозуміле управління в поєднанні з використовуваноюу всіх духовках Ventolux емаллю легкого очищення, роблять духову шафу HELSINKI відмінним подарунком як молодятам на новосілля і батькам на ювілей, так і для себе коханих.
Переваги духової шафи HELSINKI:
- Емаль легкого очищення.
- Утоплювані ручки.
- Стильний білий колір.
Якщо Ви хочете купити духову шафу сніжно-білого кольору з інтуїтивно зрозумілою системою управління і можливістю вибору різних програм, то HELSINKI від Вентолюкс стане відмінним вибором, який буде радувати Вас не один рік.
Основні параметри духової шафи HELSINKI:
- Тип 6-ти програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал скло
- Колір білий
- Об'єм, л 62
- Тип ручок керування утоплювані ручки
- Програматор механічний
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2163
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 6:
- освітлення / розморожування,
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній і нижній нагрівальний елементи + вентилятор,
- нижній нагрівальний елемент,
- верхній нагрівальний елемент,
- верхній гриль
- Бокові хромовані тримачі немає
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення
- Особливості:
- біле скло (SCHOTT, made in Germany),
- тангенціальна система вентиляції,
- внутрішнє скло LOW-E
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 60 х 60 х 56 см
- Габарити (ВхШхГ) 59 х 59.5 х 56 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 68 х 63 х 68 см
- Вага 29 кг
- Вага в упаковці 32 кг
- Код УКТ ЗЕД 8516.60.80.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 62 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2163 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 29 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 600 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 9 900 ₴










