Передплата 15%

Духова шафа Ventolux MADRID
- Готово до відправки
- Код: 78459
10 851 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духова шафа MADRID
Електродуховка MADRID прекрасний вибір для людей, які віддають перевагу кухонній техніці з нержавіючої сталі. Модель виготовлена з комбінації нержавіючої сталі і чорного скла, що робить її чудовим елементом майже будь-якого кухонного інтер'єру.
Духова шафа MADRID від VENTOLUX
Духовка MADRID: стильна, функціональна і зручна!
Управління здійснюється утоплюваними поворотними ручками і м'якими кнопками, розташованими під цифровим дисплеєм. На дисплеї відображається реальний час, а також з його допомогою програмується таймер, який відключить духовку після закінчення зазначеного часу.
Переваги духової шафи MADRID від торгової марки Ventolux:
- 6 найнеобхідніших програм для готування.
- Стандартна для сегмента побут. техніки ширина - 60 см.
- Зручне управління технікою за рахунок утоплювані ручок, м'яких кнопок та інформаційного дисплея.
- Функція автовідключення реалізована разом з таймером.
- Стильний зовнішній вигляд за рахунок комбінації скла і нержавіючої сталі.
- Великий корисний об'єм - 65 літрів.
- Внутрішня частина техніки виконана з емалі легкого очищення.
Основні параметри духової шафи MADRID від торгової марки Ventolux:
- Тип 6-ти програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал нержавіюча сталь, скло
- Колір нержавіюча сталь, чорний
- Об'єм, л 65
- Тип ручок керування утоплювані ручки
- Програматор кнопки soft touch, LED дисплей
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2163
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 6:
- освітлення / розморожування,
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній і нижній нагрівальний елементи + вентилятор,
- нижній нагрівальний елемент,
- верхній нагрівальний елемент,
- верхній гриль
- Бокові хромовані тримачі
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення
- Особливості:
- тангенціальна система вентиляції,
- внутрішнє скло LOW-E
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 56 х 60 х 60 см
- Габарити (ВхШхГ) 59 х 59.5 х 56 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 68 х 63 х 68 см
- Вага 28 кг
- Вага в упаковці 30 кг
- Код УКТ ЗЕД 8516.60.80.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Споживана потужність | 2163 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 28 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 560 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 600 мм |
- Ціна: 10 851 ₴









