
Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (700) SLIM
- Немає в наявності
- Код: 80491
3 565 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
ВИТЯЖКА GARDA 60 INOX (700) SLIM
Все ще не знаєте, який тип кухонного очисника вибрати? Тоді телескопічна витяжка GARDA 60 INOX (700) SLIM буде кращим рішенням. Вона дозволить встановити в кухні ще одну кухонну підвісну шафу, в яку компактно монтується в днище. А кращого варіанту для невеликих та середніх кухонь і не придумаєш.
Витяжка для кухні GARDA 60 INOX (700) SLIM універсальна у використанні, адже виготовлена повністю з нержавіючої сталі - класичний окрас. При цьому потрібно розуміти, що Вам буде видно тільки нижню частину техніки та передню панель. Крім елементів з нерж. сталі, видимими також будуть фільтра-сітки з алюмінію.
Управляти витяжкою також гранично легко, адже вона оснащена регуляторами. Ці перемикачі розташовані безпосередньо за висувною панеллю. Вам потрібно буде один раз встановити їх у відповідне положення, і в подальшому витяжка буде починати роботу з цими параметрами відразу ж після витягування панелі.
Переваги витяжки-телескопа GARDA 60 INOX (700) SLIM від українського бренду Ventolux:
- Модель GARDA 60 INOX (700) SLIM призначена для врізки в кухонні меблі з шириною фасаду 60 см.
- Витяжка обладнана 3-швидкісним двигуном, його гранична продуктивність - 700 метрів кубічних за годину.
- Корпус і висувна частина виготовлені з нержавіючої сталі, колір також нержавіюча сталь.
- Режим очищення повітря в цій моделі - відведення та рециркуляція.
- Для управління витяжкою за висувною панеллю встановлені механічні перемикачі, які запам'ятовують раніше обрані параметри.
- Витяжка телескопічна обладнана великою галогенною лампою на 28 Вт, тому служить, як додаткове джерело світла в робочій зоні.
- Зворотний клапан, кріплення та два алюмінієвих фільтра поставляються в комплекті.
- Гарантія - 3 роки. Гарантійний талон знаходиться в коробці разом з витяжкою.
Одна з особливостей висувної витяжки GARDA 60 INOX (700) SLIM - висувна панель має меншу дальність висунення, ніж у більшості телескопічних витяжок. Цей фактор дозволяє вберегти Вас від випадкового зачеплення витяжки головою під час готування.
Основні параметри GARDA 60 INOX (700) SLIM :
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип телескопічні
- Ширина, см 60
- Матеріал нержавіюча сталь
- Потужність, м3/год 700
- Серія витяжки GARDA
- Двигун, шт 1-153Вт
- Колір нержавіюча сталь
- К-сть швидкостей 3
- Керування приховане кнопкове
- Режими роботи відведення/рециркуляція
- Освітлення 1х28Вт ГАЛОГЕН
- Фільтр алюмінієвий
- Наявність таймера немає
- Наявність короба немає
- У комплекті зворотній клапан
- Живлення, В 220
- Габарити (ВхШхГ) 17.6 х 60 х 30.5 - 42 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 54 х 23.5 х 36.5 см
- Вага 5.1 кг
- Вага в упаковці 5.7 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 153 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 28 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 305 мм |
| Максимальна висота | 420 мм |
| Глибина | 176 мм |
| Вага | 5.1 кг |
- Ціна: 3 565 ₴








