
Витяжка Ventolux LIDO 60 INOX (450)
- Немає в наявності
- Код: 76908
3 044 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка Lido 60 Inox (450)
Компактна, стильна і функціональна - все це про витяжку Lido 60 Inox (450) від ТМ Ventolux. Особливість цієї витяжки полягає в невеликій потужності і, відповідно, вартості. Тому дана модель буде прекрасним вибором для людей з кухонними приміщеннями невеликих розмірів.
Витяжка на кухню Lido 60 Inox (450) прекрасно підійде для невеликих кухонних приміщень
Колір нержавіючої сталі прекрасно поєднується з меблями і технікою різних колірних забарвлень. А якщо врахувати, що ширина моделі 60 см, як і у більшості кухонної техніки і меблів, то Ви легко зможете вибрати в комплект до витяжки ще духову шафу або варильну поверхню.
Витяжка Lido 60 Inox (450) має ряд особливостей:
- Продуктивність моделі становить 450 м3/год. Цього достатньо для кухонь з площею не більше 10 м2.
- Стандартна для сегмента побутової техніки ширина - 60 см.
- 3-швидкісний мотор.
- Ергономічне управління за допомогою кнопок.
- Яскраве освітлення забезпечує одна надійна лампа на 25 Вт.
- Робочий метод - відведення.
- Витяжка обладнана зворотним клапаном, який перешкоджає поверненню повітря.
- У комплекті присутній алюмінієвий фільтр, який дозволяє ефективно боротися з кіптявою.
Витяжка входить в категорію бюджетних, тому таку покупку може дозволити собі більшість українців. Також витяжка має високий показник надійності. Підтвердженням цього є якісна турецька збірка і 3-річна гарантія.
Основні параметри Ventolux LIDO 60 INOX (450):
- Тип Купольна
- Режим роботи Відведення повітря
- Колір Нержавіюча сталь
- Ширина 60 см
- Діаметр повітропроводу 12 см
- Кількість/потужність моторів 1 x 110 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Тип освітлення Лампа 1 x 25 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Тип монтажу Пристінний
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Зворотний клапан
- Перехідник
- Монтажне кріплення
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Габарити (ВхШхГ) 51-84 x 60 x 44.5 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 62 x 23 x 50 см
- Вага 9 кг
- Вага в упаковці 11.5 кг
- Рівень шуму 49.3-69 дБ
- Продуктивність 450 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Туреччина
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 450 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 25 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 3 044 ₴






