Передплата 15%

Витяжка Ventolux MILANO 60 INOX (1000) PB
- Немає в наявності
- Код: 78511
5 252 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка MILANO 60 INOX 1000 PB
Потужна камінна (купольна) витяжка MILANO 60 INOX 1000 PB відмінно підійде для середніх і великих кухонь в різних колірних рішеннях. Адже ця модель виконана з нержавіючої сталі, яка вважається одним з найбільш універсальних матеріалів дял кухні. Також в моделі MILANO 60 INOX 1000 PB кнопки управління розташовані спереду витяжки посередині, що робить доступ до них швидким і легким.
Витяжка купольна MILANO 60 INOX 1000 PB універсальне рішення для майже будь-якого кухонного інтер'єру!
Ключова особливість моделі MILANO 60 INOX 1000 PB - наявність потужного на 3 швидкостях і має продуктивність потужністю 1000 метрів кубічних. Це дозволяє ефективно очистити приміщення з площею 25-30 м2.
Завдяки виготовленню витяжки з якісної нержавіючої сталі та куполовидної форми, модель чудово підходить і для сучасних, і для класичних кухонних інтер’єрів.
Переваги купольної (камінної) витяжки MILANO 60 INOX 1000 PB від ТМ Ventolux:
- Стильна форма витяжки у вигляді «купола».
- Розповсюджена ширина 60 см.
- Модель виготовлена з якісної нержавіючої сталі в ідентичному кольорі, що дозволяє використовувати її в різних інтер'єрах кухні.
- Двигун на 3 швидкості та має максимальну продуктивність 1000 м3/год.
- Кнопкове управління зручне та легкодоступне, адже розташоване посередині передньої нижньої частини витяжки.
- Режим роботи найбільш ефективний на сьогодні – відвід забрудненого повітря на вулицю.
- Освітлення вбудовано в днище витяжки ближче до стіни – 2 LED лампи по 1,5 Вт.
Основні параметри купольної (камінної) витяжки MILANO 60 INOX 1000 PB від ТМ Ventolux:
- Тип монтажу Пристінні
- Тип Камінні
- Ширина 60 см
- Матеріал Нержавіюча сталь
- Потужність 1000 м3/год
- Двигун 1 шт
- Колір Нержавіюча сталь
- К-сть швидкостей 3
- Керування Кнопкове
- Режими роботи Відведення
- Освітлення галоген 2 х 28 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Немає
- Наявність короба 2 шт
- У комплекті Зворотній клапан
- Живлення 220 В
- Габарити (ВхШхГ) 59-97 х 59.5 х 48 см
- Вага 8.7 кг
- Вага в упаковці 11 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 28 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 590 мм |
| Максимальна висота | 970 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 8.7 кг |
- Ціна: 5 252 ₴






