
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2081M
- Немає в наявності
- Код: 79978
2 899 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2081M
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2081M з об'ємом 20 літрів - це ідеальне рішення для швидкого та зручного приготування їжі. Потужність 700 Вт забезпечує швидкий та ефективний процес приготування. Механічне управління з ручним відкриттям дверцят забезпечує простоту використання. За допомогою шести рівнів потужності можна легко настроїти температуру для приготування різноманітних страв.
З таймером на 30 хвилин ви можете налаштувати годину приготування, а поворотна підставка діаметром 24.5 см допоможе рівномірно розподілити тепло, щоб забезпечити оптимальний результат.
Внутрішнє покриття пічки з емалі сірого кольору забезпечує легке очищення після використання. Також є функція розморожування, яка дає змогу розморожувати їжу за вагою, що робить процес приготування ще зручнішим. Пічка має сигнал про закінчення приготування, що допоможе вам не пропустити момент, коли їжа готова. Крім того, чорний колір пічки додає елегантності та стилю вашої кухні.
Основні параметри Liberton LMW-2081M:
- Об єм 20 л
- Потужність 700 Вт
- Управління Механічне
- Відкриття Ручне
- Колір Чорний
- Рівні потужності 6
- Таймер 30 хв
- Поворотна підставка 24.5 см
- Внутрішнє покриття Емаль сіра
- Особливості Хромовані ручка та регулятори, Суцільне дзеркальне скло
- Сигнал про закінчення приготування
- Розморожування
- Розморожування за вагою
- Вага нетто 10.5 кг
- Вага брутто 11.3 кг
- Розмір (ВхШхГ) 26.2 x 45.2 x 34.3 см
- Розмір упаковки (ВхШхГ) 29.2 x 49.6 x 38 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Очищення парою | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Замок від дітей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 2 899 ₴









