Передоплата 15%

Варильна поверхня газова Ventolux HG C7G CEST (BK)
- Готово до відправки
- Код: 80461
6 591 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова поверхня варильна HG C7G CEST (BK)
Газова поверхня варильна HG C7G CEST (BK) від української ТМ VENTOLUX – це сучасний стиль, висока надійність і доступна ціна. Модель виконана в чорному кольорі та має сучасний дизайн, який легко доповнить будь-який кухонний інтер'єр. Скляна Газова поверхня варильна від ТМ ORKLI (Іспанія) є хітом останніх років, завдяки своїй функціональності і легкості у догляді.
Основні переваги HG C7G CEST (BK):
- Матеріал: Міцне скло, яке полегшує догляд за технікою.
- Конфорки: Чотири конфорки (велика потрійна, 2 середніх і мала) для оптимальної швидкості приготування.
- Чавунні решітки: Висока зносостійкість і міцність.
- WOK-конфорка: Потужна конфорка з трьома рядами полум'я для швидкого розігріву.
- Безпека: Система газ-контролю автоматично перекриває подачу газу при згасанні полум'я.
Основні параметри варильної поверхні HG C7G CEST (BK):
- Тип: Газова
- Ширина: 60 см
- Матеріал: Скло
- Колір: Чорний
- Кількість конфорок: 4
- Керування: Круглі ручки
- Решітки: Чавунні
- Газ-контроль: Є
- WOK-конфорка: Є
- Електрозапалювання: В ручці
Характеристики конфорок:
- Велика потрійна конфорка: 3.3 кВт
- Середні конфорки: 2 х 1.75 кВт
- Мала конфорка: 1.0 кВт
Особливості:
- Турбоконфорка з потрійним рядом полум'я
- Система газ-контролю ORKLI (Іспанія)
- Конфорки на ніжках для стабільності
Технічні параметри:
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 5 х 55 х 47.5 см
- Габарити (ВхШхГ): 5 х 60 х 51 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 15 х 62 х 60 см
- Вага: 9.1 кг
- Вага в упаковці: 10.3 кг
Додаткові відомості:
- Код УКТ ЗЕД: 7321.11.90.00
- Гарантія: 36 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробник: Туреччина
Ця Газова поверхня варильна стане надійним і стильним елементом вашої кухні, забезпечуючи комфортне приготування страв та високу функціональність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Конфорка Fry top | Ні |
| Конфорка Coup de feu | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
- Ціна: 6 591 ₴









