
Кронштейн Квадо К-234
- Немає в наявності
- Код: 81790
899 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-234
Кронштейн Квадо К-234 - це високоякісний кронштейн для ЖК-телевізорів та плазм з рекомендованою діагоналлю екрана від 32 до 43 дюймів. Кронштейн має різні вузли для повороту і нахилу, що дозволяє вам знайти оптимальний кут перегляду залежно від вашої потреби. Крім того, він оснащений пластинами з різними розмірами VESA, включаючи 100x100, 100x200, 200x100 та 200x200 мм.
Максимальне допустиме навантаження на кронштейн становить 25 кг, і він може бути встановлений на відстані від стіни від 60 до 365 мм. Кронштейн Квадо К-234 має в комплекті монтажний набір та інструкцію з встановлення, а гарантійний термін становить 7 років. Колір кронштейна - чорний.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Кронштейн Квадо К-234 :
- Тип винос +нахил +поворот
- Рекомендована діагональ 32-43"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Вузлів повороту три, 180°/360°/180°
- Вузлів нахилу ±12°
- Допустиме навантаження 25 кг
- Макс. відстань від стіни 365 мм
- Регулювання горизонту ±12°
- Мін. відстань від стіни 60 мм
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 2,95 кг
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- max VESA max 200x200
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 170×160 мм
- Інші розміри довжина першого коліна: 165мм, довжина другого коліна: 124 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кількість осей обертання | 3 |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 81790 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 25 |
| Кількість ступенів свободи | , 4 |
- Ціна: 899 ₴









