
Праска Zelmer ZIR0500
- Немає в наявності
- Код: 81872
1 239 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска дорожня Zelmer ZIR0500 Trip
Замовляй дорожню праску ZELMER ZIR0500 Trip і в будь-якій ситуації одяг буде виглядати свіжим та доглянутим. Праску зручно брати у відрядження, так як вона має невелику вагу -0,5 кг, і розмір, тому легко поміститися в ручну поклажу. Для зручності транспортування передбачена складна рука, що дає змогу зробити модель ще компактнішою.
Незважаючи на невеликі габарити, праска оснащена дуже важливою функцією – паровий удар. Потужність подачі пари 75 г на хвилину, але цього цілком достатньо, щоб усунути складки на одязі. Резервуар для води на 280 мл позбавити від постійного доливання. Температуру нагрівання підошви можна регулювати, підбираючи необхідну під кожний тип тканини.
Основні параметри Zelmer ZIR0500 Trip:
- Потужність 1100 Вт
- Пара 0-15 м/хв
- Паровий удар 75 г
- Резервуар для води 280 мл
- Матеріал підошви Нержавіюча сталь
- Система запобігання утворення накипу
- Система від протікання
- Регулятор температури
- Вертикальний паровий удар
- Контроль кількості виробленої пари
- Контрольна лампа
- Можливість роботи у двох типах напруги
- Сухе прасування, Прасування з парою
- Ручка, що складається
- Довжина шнура живлення 1.9 м
- Габарити (ВхШхГ) 11.5 x 23 x 10.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 36 х 24 х 34 см
- Вага 0.71 кг
- Вага в упаковці 0.85 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Польща
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Колір виробу Чорний, Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип | Дорожній |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Постійна подача пара | Ні |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 15 г/хв |
| Паровий удар | 75 г/хв |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Функція автовідключення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Так |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Паровий носик | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Захист від накипу | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.28 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.71 кг |
- Ціна: 1 239 ₴




