
Кавомолка Zelmer ZCG7325B
- Немає в наявності
- Код: 81906
999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кавомолка Zelmer ZCG7325B
Корпус з якісного пластикуКавомолка Zelmer ZCG7325 призначена для використання у побутових цілях. Представлений пристрій можна застосовувати для подрібнення не тільки кавових зерен, але і для створення бездоганних спецій з власноруч зібраних трав, приготування мас на горіховій основі, а також дробити будь-які тверді складові. Саме пристрій зроблено з пластику, який при роботі ліз не нагрівається, залишаючись нейтральнї температури. Білий колір добре впишеться у будь-який варіант обстановки кухні.
Місткість контейнераКонтейнер для переробки кавових зерен може вмістити в собі 50 г вмісту. При цьому ви підготуєте за один сеанс порцію кави, якої вистачить на кілька разів не тільки вам, а цілій компанії поціновувачів цього прекрасного напою.
Нержавіючі сталеві ножіОсновний масив роботи доводиться на леза, які подрібнюють зерна, перетворюючи їх у мелену масу. Для створення цих елементів перевагу віддали нержавіючій сталі. Вона бездоганно підтримує гостроту ріжучих елементів, а також не окислюється, за рахунок чого не провокує реакції хімічного характеру.
Блокувальна система безпекиДана модель пристосована для забезпечення якомога безпечнішої роботи. Прикладом тому стало наявність механізму, який не дає кавомолці запуститися, якщо та не була як слід закрита кришкою. Відсутність однієї з частин загального механізму блокує запуск пристрою, оберігаючи вас від можливих травм.
Внутрішнє покриття резервуараЩоб під час роботи з подрібнення кави не зіпсував стінки посудини, резервуар зробили сталевим. Це покриття не дасть вмістилищу змінити свою форму, якими б гострими не були межі інгредієнтів, що піддаються подрібненню в кавомолці.
Безпечна активація кнопкоюНа корпусі розташовується кнопка, яка приводити в дію подрібнювальний механізм. Саме вона дозволяє запустити його одним натисканням.
Основні параметри Zelmer ZCG7325B:
- Потужність 150 Вт
- Захисне покриття
- Лезо з нержавіючої сталі
- Корпус із високоякісного пластику
- Контейнер 50 г
- Система блокування
- Внутрішня частина з нержавіючої сталі
- Не рекомендуємо подрібнювати в кавомолці макові зерна.
- Колір Чорний
- Сфера використання Для дому
- Габарити (ВхШхГ) 18.8 х 10.6 х 10.6 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 34 х 23 х 20.8 см
- Вага 0.68 кг
- Вага в упаковці 0.82 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Польща
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Вага | 0.68 кг |
- Ціна: 999 ₴









