
Хлібопічка Vimar VBM-744
- Готово до відправки
- Код: 82248
3 999 ₴
3 199 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Хлібопіч Vimar VBM-744
Vimar VBM-744 — це стильна хлібопіч яскраво-червоного кольору, створена для тих, хто любить домашній хліб, випічку та корисні страви. Завдяки потужності 550 Вт і 19 автоматичним програмам, ви зможете приготувати не лише класичний або житній хліб, а й джем, йогурт, тісто для піци та навіть розморозити продукти.
Переваги використання
-
19 автоматичних програм – широкий вибір для випічки хліба, приготування йогурту, джему та іншого
-
3 ступені рум’яності скоринки – оберіть ідеальний колір і текстуру
-
Функція підтримання тепла (60 хв) – зберігає тепло готового хліба
-
Відкладений старт до 15 годин – зручно налаштувати час початку приготування
-
Вибір ваги випічки: 500 / 750 / 1000 г
-
Велике оглядове віконце – зручний візуальний контроль
-
Антипригарне покриття – легке очищення, зручність у догляді
-
Компактні розміри та яскравий дизайн – сучасне доповнення до кухні
Основні характеристики
-
Тип: хлібопіч
-
Колір: червоний
-
Потужність: 550 Вт
-
Кількість програм: 19
-
Варіанти ваги хліба: 500 / 750 / 1000 г
-
Відкладений старт: до 15 годин
-
Підтримка тепла: до 60 хвилин
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Кількість тістомісів: 1
Автоматичні програми:
-
Класичний хліб
-
Швидкий хліб
-
Солодкий хліб
-
Французький хліб
-
Житній хліб
-
Тісто для піци
-
Заміс тіста
-
Джем
-
Йогурт
-
Розморожування
-
Та інші спеціальні програми
Особливості:
-
Антипригарне покриття форми
-
Велике оглядове віконце
-
Три ступені запікання скоринки
Габарити та вага
-
Розміри (В×Ш×Г): 30,2 × 24.0 × 35,5 см
-
Вага: 3,5 кг
Комплектація:
-
Хлібопіч
-
Форма для випікання з антипригарним покриттям
-
Мірний стакан
-
Мірна ложка
-
Тістоміс
-
Гачок для зняття лопатей
-
Інструкція з експлуатації
-
Гарантійний талон
Виробник і гарантія
-
Країна виробництва: Китай
-
Країна реєстрації бренду: Україна
-
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Vimar VBM-744 — це стильне, надійне та функціональне рішення для кожного, хто хоче мати щодня свіжий і смачний домашній хліб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна вага випічки | 1 кг |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Форма випічки | буханець |
| Кількість програм випічки | 19 |
| Заміс тіста | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 15 годин |
| Диспенсер для горіхів, родзинок | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Диспенсер для дріжджів | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Так |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Максимальний час підтримки температури | 1 годин |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Оглядове віконце | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Програми випічки | |
| Прискорена випічка | Так |
| Хліб з борошна грубого помелу | Ні |
| Варення | Так |
| Французький хліб | Так |
| Багет | Ні |
| Бездріжджова випічка | Так |
| Хліб без клейковини | Так |
| Кекс | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Бородінський хліб | Ні |
| Житній хліб | Так |
| Солодка випічка | Ні |
| Хліб, збагачений Омега-3 | Ні |
| Йогурт | Так |
| Вершкове масло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 302 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Комплектація | |
| Знімні форми для багетів | Ні |
| Прямокутна форма для випікання | Так |
| Кругла форма для випікання хліба | Ні |
| Мірна ложка | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність для йогурту | Ні |
| Ємність для вершкового масла | Ні |
| Книга рецептів | Так |
- Ціна: 3 199 ₴









