
Плитка Midea SKY2113
- Немає в наявності
- Код: 82389
1 499 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита індукційна Midea SKY2113
Плита індукційна Midea SKY2113 - це неоціненний помічник на маленькій кухні, дачі для приготування їжі. Даної моделі на розігрів конфорки час не потрібно, адже нагрівається не плита, а сама посуд на ній. Привабливий дизайн пристрою чорного кольору дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр, а компактні розміри корпусу, сприяють цьому. Нагрівання посуду відбувається за рахунок використання електромагнітної індукції.
Сама ж робоча поверхня виготовляється з розжареного скла, що дозволяє її легко мити, вона переносить механічні дії і швидко остигає. Сенсорні перемикачі дозволяють легко і точно керувати рівнем нагріву, а дисплей допомагає контролювати процес приготування.
Уявіть, як ваші страви будуть смачнішими та здоровішими з новою індукційною плитою Midea SKY2113. Не відкладайте покупку на потім – зробіть свою кухню сучасною та функціональною вже зараз!
Основні параметри Midea SKY2113 :
- Виробник Midea
- Тип варильної поверхні Електрична
- Ширина, см 27
- Глибина, см 36
- Висота, см 6
- Перемикачі Сенсорні
- Потужність, кВт 2.1
- Загальна кількість конфорок 1
- Кількість газових конфорок Немає
- Кількість електричних конфорок 1
- Тип нагрівальних елементів Індукційні
- Робоча поверхня Склокераміка
- Додатково Дисплей
- Колір Чорний
- Габариты (ВхШхГ) 6 х 27 х 36 см
- Габариты упаковки (ВхШхГ) 8 х 30 х 40 см
- Вага, кг 2.5
- Вага в упаковці, кг 2.7
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Китай
- Гарантія 24 місяця офіційної гарантії виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 499 ₴








