Передплата 15%

Витяжка Ventolux GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED
- Немає в наявності
- Код: 82427
5 453 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED
Популярне, просте та недороге рішення для облаштування кухні - висувна витяжка типу GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED. Модель йде в приємному кремовому забарвленні, досить потужним мотором (продуктивність 1100 м.куб), економічним сучасним освітленням.
Телескоп для кухні GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED - ефективний очищувач повітря для середньої і великої кухні!
Витяжка підійде під меблі, ширина яких становить 60 сантиметрів. Варто відзначити, що врізка витяжки в тумбочку дозволяє одночасно отримати і досить ефективну витяжку, і додатковий кухонну шафу. Відзначимо, при монтажі декоративних, камінних, похилих і інших типів витяжок така можливість відсутня.
Ключові переваги телескопа-витяжки GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED від Вентолюкс:
- Матеріал витяжки - емальована сталь, пофарбована в популярний на сьогодні кремовий колір.
- Витяжка підійде для врізки в меблі шириною 60 сантиметрів.
- Мотор має 3 режими швидкості, останній дозволяє досягти продуктивності 1100 м.куб.
- Управляти витяжкою допоможуть перемикачі, які запам'ятовують задані параметри. Тому один раз виставте їх в бажане положення і надалі техніка буде запускатися в роботу з такими параметрами після висунення панельки.
- Освітлення знизу - лампи виду SMD LED, дві штуки Gu 10 LED 3 Вт.
- Робочий режим один, але найбільш ефективний - відведення.
- Два алюмінієві фільтра-сітки, кріплення, зворотний клапан і документи на витяжку в комплекті.
- Гарантія на модель GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED - 36 місяців.
Основні параметри телескопа-витяжки GARDA 60 CREMA (1100) SMD LED від Вентолюкс:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип Телескопічні
- Ширина 60 см
- Матеріал Емальована сталь
- Потужність 1100 м3/год
- Серія витяжки GARDA
- Двигун 1 шт
- Колір Кремовий
- К-сть швидкостей 3
- Керування Приховане кнопкове
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення Gu 10 LED 3 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Немає
- Наявність короба Немає
- У комплекті Зворотній клапан
- Живлення 220 В
- Особливості SMD (лед софіти з великою кількістю світлодіодів)
- Габарити (ВхШхГ) 26 х 60 х 30.5 - 48 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 28 x 65.5 x 37 см
- Вага 7.4 кг
- Вага в упаковці 8.2 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 305 мм |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 5 453 ₴







