
Міксер Zelmer ZHM 1650
- Немає в наявності
- Код: 82457
1 071 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Міксер Zelmer ZHM 1650
Міксер Zelmer ZHM 1650 зроблений у вигляді класичного пристрою, призначеного для побутових потреб. Він базується на двигуні потужністю 400 Вт, який для техніки представленого класу став продуктивною базою.
Для того, щоб упоратися з будь-якими консистенціями, у наборі поставляється два типи насадок. Ергономічно продумана модель стане першим помічником у кулінарних питаннях. Щоб комфортно керувати роботою Zelmer ZHM 1650 користувач змінює швидкості за допомогою важеля на верхній частині конструкції.
Він плавно збільшує швидкість до 5-го рівня, надаючи можливість підібрати будь-яку інтенсивність обертання насадок. При цьому відразу ви знайдете кнопку Turbo: міксер залучає свій максимальний ресурс швидкості. Застосовувати його варто з перервами, щоб не перевантажувати двигун.
Основні параметри Zelmer ZHM 1650:
- Кількість швидкостей 5
- Матеріал корпусу міксера Пластик
- Потужність 400 Вт
- Тип Ручний
- Автоматичне обертання чаші Ні
- Габарити (ВхШхГ) 20.3 х 10 х 15 см
- Вага 0.8 кг
- Вага в упаковці 1.03 кг
- Насадки:
- Вінчики
- Гаки для тесту
- Матеріал корпусу Пластик
- Особливості Турборежим
- Сфера використання Для дому
- Додаткові характеристики Кнопка від'єднання насадок
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Колір Білий, Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82457 |
| Потужність (Вт) | , 400 |
| Опції міксера | , Турборежим, Захист від випадіння насадок |
- Ціна: 1 071 ₴









