
Фен Zelmer ZHD8350
- Немає в наявності
- Код: 82458
999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Zelmer ZHD8350
З феном Zelmer ZHD8350 ви отримаєте безліч можливостей за доступною ціною, а як бонус – ще й крутий сучасний дизайн, який нагадує професійні пристрої. Максимальна турбота при кожному сушінні волосся.
Фен Zelmer ZHD8350 відрізняється великим потенціалом, який дозволяє навіть на великій швидкості отримувати досить гарячий потік повітря. Додаткова опція холодного удару допоможе зафіксувати зачіску. Також обробка холодним повітрям після сушіння допомагає волоссю закрити луски та зберегти внутрішню вологу. Це надає ефектного вигляду волоссю та зберігає його здоров'я.
Перемикачі режимів роботи мають інтуїтивне розташування і навіть без візуального контакту ви можете безпомилково вибирати потрібні параметри роботи.
Основні параметри Zelmer ZHD8350 :
- Режим Подача холодного повітря
- Тип Звичайний
- Вид насадки Концентратор
- Потужність, Вт 2400
- Особливості Петля для підвішування
- Кількість швидкостей 2
- Кількість температурних режимів 3
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 23 х 9.5 х 28.5 см
- Вага 0.6 кг
- Вага в упаковці 0.78 кг
- Колір Чорний
- Сфера використання Побутовий
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82458 |
| Потужність (Вт) | , 2400 |
| Опції фена | , Петля для підвішування, Дифузор, Концентратор |
- Ціна: 999 ₴









