
Витяжка Ventolux VIENNA 50 BK (800) TC
- Немає в наявності
- Код: 82475
6 086 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка VIENNA 50 BK (800) TC
Похила витяжка VIENNA 50 BK (800) TC - це частина комплексного рішення для малогабаритних кухонь від ТМ Ventolux. Модель входити в лінійку SMART LINE 45 завдяки своїм зменшеним габаритам - ширина всього 50 см. Також витяжка VIENNA 50 BK (800) TC виглядає шикарно за рахунок чорного скла та правильно підібраних пропорцій фасаду.
Витяжка для кухні VIENNA 50 BK (800) TC - невелика, але ефективна витяжка для будь-якої кухні!
Модель оснащена двигуном на 3 швидкості з граничною продуктивністю 800 м.куб на годину. А це означає, що її можна використовувати не тільки в SMART квартирах і малогабаритних кухнях, але і в середніх, і навіть великих приміщеннях.
Фасад моделі з чорного скла, тому виглядає шикарно або як ще кажуть, по-багатому. Завершеності дизайну витяжки додає люк, який займає 80% фасаду. Під ним розташовано сенсорне керування. Ним комфортно керувати витяжкою, а також за ним простіше доглядати, адже частинкам жиру нікуди забиватися.
Ключові особливості кухонної витяжки VIENNA 50 BK (800) TC з нової лінійки SMART LINE 45:
- Ширина фасаду всього 50 см, що дозволяє заощадити простір на кухні.
- Модель виконана з міцного скла в елегантному чорному кольорі.
- Двигун працює на 3 режимах швидкості, максимальний дозволяє досягти продуктивності 800 м.куб на годину.
- Управління - сенсорні кнопки. До них не складе труднощів дотягнутися, адже сенсор розташований відразу під люком посередині нижньої частини.
- Робочий режим витяжки - відведення за межі приміщення.
- Власне освітлення у витяжці представлено двома економічними лампами (LED) по 1,5 Вт кожна.
- У комплекті: зворотний клапан, декоративний короб, жировий фільтр, кріплення та супутня документація.
- Гарантія - 3 роки.
Основні параметри кухонної витяжки VIENNA 50 BK (800) TC з нової лінійки SMART LINE 45:
- Тип монтажу Пристінні
- Тип техніки Витяжки
- Тип Наклонні
- Ширина 50 см
- Матеріал Скло
- Потужність 800 м3/год
- Серія витяжки VIENNA
- Двигун 1-130 Вт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Сенсор на склі
- Режими роботи Відведення
- Освітлення LED 2 x 1.5Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність короба 1 шт
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220 В
- Габарити (ВхШхГ) 68 - 108 x 49.5 x 28 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 39 x 62 x 46 см
- Вага 9 кг
- Вага в упаковці 11 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
Зверніть увагу, що для раціонального використання площі невеликої кухні ми рекомендуємо купити витяжку SMART LINE 45 в комплекті з іншою компактною побутовою технікою з категорії SMART LINE 45.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 800 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 500 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 680 мм |
| Максимальна висота | 1080 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 6 086 ₴








