
Витяжка Ventolux MODENA 60 WH (700) TC
- Немає в наявності
- Код: 82518
4 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка MODENA 60 WH (700) TC
Похила витяжка MODENA 60 WH (700) TC - це сучасне та недороге рішення для кухонь в стилі «модерн». Повністю гладка передня панель зі скла в білому кольорі та зручне сенсорне управління додають дизайну витяжки сучасності та незвичайного шарму. Потужності моделі MODENA 60 WH (700) TC вистачить для роботи на кухонному просторі близько 15-20 кв.м.
Витяжка для кухні MODENA 60 WH (700) TC виконана з білого скла, за рахунок цього вона має естетичний зовнішній вигляд і максимально зручна в догляді. Зворотний клапан, який входить в базову комплектацію витяжки, перешкоджає надходженню відведеного раніше забрудненого повітря назад в приміщення.
Витяжка також укомплектована алюмінієвим фільтром для вловлювання частинок жиру. За рахунок цього кіптява не осідає на меблях, цим самим не псує їх зовнішній вигляд та продовжує термін експлуатації.
Переваги витяжки в кухню MODENA 60 WH (700) TC:
- Зручне та сучасне управління - сенсор на склі.
- Популярна ширина 60 см.
- Елегантний білий колір, матеріал фасаду - скло.
- Мотор з продуктивністю 700 м.куб, може працювати в 3 режимах швидкості.
- Дві яскраві та економічні LED-лампи по 1.5 Вт.
- Доступна функція «таймер».
- Робочі режими відвід або рециркуляція.
- Гарантія - 36 місяців.
Сенсорне управління знаходиться майже посередині скляній лицьовій частині витяжки. Легким натисканням Ви можете вибрати одну з трьох швидкостей або включити світло. Витяжка MODENA 60 WH (700) TC від ТМ Вентолюкс не тільки усуває неприємні запахи і перешкоджає утворенню на стелі кіптяви, але і є стильним доповненням до інтер'єру Вашої кухні.
Основні параметри витяжки в кухню MODENA 60 WH (700) TC:
- Тип монтажу Пристінні
- Тип Наклонні
- Ширина 60 см
- Матеріал Скло
- Потужність 700 м3/год
- Серія витяжки MODENA
- Двигун 1 шт
- Колір Білий
- К-сть швидкостей 3
- Керування Сенсор на склі
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення LED 2 х 1.5Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Так
- Наявність короба 2 шт
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220
- Габарити (ВхШхГ) 68-108 х 59.5 х 28 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 43 х 38 х 63 см
- Вага 8.95 кг
- Вага в упаковці 10.75 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
Сенсорне управління знаходиться майже посередині скляній лицьовій частині витяжки. Легким натисканням Ви можете вибрати одну з трьох швидкостей або включити світло. Витяжка MODENA 60 WH (700) TC від ТМ Вентолюкс не тільки усуває неприємні запахи і перешкоджає утворенню на стелі кіптяви, але і є стильним доповненням до інтер'єру Вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 680 мм |
| Максимальна висота | 1080 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 8.95 кг |
- Ціна: 4 999 ₴






