
Витяжка Ventolux PUNTO 52 BK (950) PB
- Немає в наявності
- Код: 82601
3 975 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВИТЯЖКА ВБУДОВАНА PUNTO 52 BK (950) PB
Витяжка на кухню вбудована PUNTO 52 BK (950) PB - оптимальне рішення для малогабаритних кухонь, адже витяжка має доступну ціну та середню продуктивність. Ширина моделі всього 52 см, а видимим залишається лише низ техніки, який пофарбований в чорний колір.
ВИТЯЖКА ВБУДОВАНА PUNTO 52 BK (950) PB - ЕФЕКТИВНА ТЕХНІКА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ!
Процес врізання техніки замість днища шафки дозволяє встановити на кухні на одну підвісну тумбочку більше, чим при використанні витяжок, які встановлюються на стіні. Як результат, Ви отримуєте ефективну витяжку PUNTO 52 BK (950) PB і ще одну шафку. Це і є раціональне рішення для малогабаритних і середніх кухонь.
Ключові особливості вбудованої витяжки PUNTO 52 BK (950) PB від Ventolux:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип Вбудовані
- Ширина 52 см
- Матеріал Емальована сталь
- Потужність 950 м3/год
- Серія витяжки PUNTO
- Двигун 1 шт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Кнопкове
- Режими роботи Відведення
- Освітлення LED 2 х 2 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність короба Немає
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення, В 220
- Габарити (ВхШхГ) 17.5-19.5 х 52 х 29.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 33 х 53 х 32 см
- Вага 4.5 кг
- Вага в упаковці 5.6 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 950 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 175 мм |
| Максимальна висота | 195 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 3 975 ₴









