
Плитка Ardesto ICS-B218
- Немає в наявності
- Код: 82773
2 970 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна плита індукційна Ardesto ICS-B218
Настільна плита індукційна Ardesto ICS-B218 - високоякісна, потужна та стильна варильна поверхня, яка допоможе вам з легкістю готувати різноманітні страви в домашніх умовах.
Основні переваги Ardesto ICS-B218 :
- Тип: Індукційна електрична варильна поверхня для швидкого та рівномірного нагрівання посуду.
- Розташування: Настільне, можливість вбудовування відсутня.
- Управління: Сенсорне, зручне та інтуїтивно зрозуміле.
- Загальна потужність: 3100 Вт, достатньо для ефективного приготування страв.
- Конфорки: 1 (190 мм, 1800 Вт) + 1 (190 мм, 1300 Вт), розташовані горизонтально.
- Контроль потужності: 200-1800 Вт, діаметр дна посуду: 12-26 см.
- Контроль температури: 60 ° С-240 ° С, режим Boost для швидкого нагрівання.
- Поверхня: Загартоване скло, міцне та легке в очищенні.
- Навантаження: до 15 кг, дисплей для відображення налаштувань та інформації.
- Таймер: до 180 хвилин, автовідключення через 2 години після завершення приготування.
- Захист: Від перепадів напруги, перегрівання пальника та внутрішньої частини плити.
Індукційна плита Ardesto ICS-B218 - це надійний та ефективний прилад, що допоможе вам приготувати смачні страви та стане стильним додатком.
Основні параметри Ardesto ICS-B218 :
- Тип Індукційна електрична варильна поверхня
- Розташування Настільне
- Можливість вбудовування Ні
- Управління Сенсорне
- Загальна потужність, Вт 3100
- Конфорки 1 (190 мм, 1800 Вт) + 1 (190 мм, 1300 Вт)
- Контроль потужності, Вт 200-1800
- Розташування конфорок Горизонтальне
- Діаметр дна посуду, см 12-26
- Контроль температури 60°С-240°С
- Режим Boost
- Поверхня Загартоване скло
- Навантаження, кг До 15
- Дисплей
- Таймер до 180 хвилин
- Автовідключення Через 2 години після завершення приготування
- Захист Від:
- перепадів напруги,
- перегрівання пальника та внутрішньої частини плити
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір Чорний
- Розміри (ШxВxГ), см 59.5 x 7.5 x 35.5
- Вага, кг 5
- Живлення, В 220-240, 50 Гц
- Довжина кабеля, см 150
- Країна виробник Китай
- Краіна реєстраціі бренду Украіна
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 970 ₴









