
Пральна машина Ardesto WMS-7109W
- Немає в наявності
- Код: 82873
10 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Пральна машина Ardesto WMS-7109W
Автоматична пральна машина з фронтальним завантаженням білизни, вбудованим дисплеєм та збільшеним ілюмінатором білого кольору. Ardesto WMS-7109W розрахована на завантаження 7 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму досягає 1000 оборотів на хвилину, а клас енергозбереження – A++.
Збільшений люкПральна машина WMS-7109W зроблена зі збільшеним діаметром люка для легкого завантаження білизни.
Дванадцять програм пранняARDESTO розробили програми для різних типів тканини та ступеня забруднення: Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Білизна, Вовна, Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг, Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання і віджимання, Віджимання
Корисні можливостіВибір температури води — 20 °C, 40 °C, 60 °C, 90 °C. Передбачені режими відкладеного прання, очищення барабана та функція блокування від дітей. Для стерилізації барабана використовується вода з температурою, близькою до кипіння.
Основні параметри Ardesto WMS-7109W:
- Тип Пральна машина автоматична
- Тип завантаження Фронтальний
- Завантаження білизни 7 кг
- Клас енергоспоживання A++
- Споживання електроенергії на рік 196 кВт/год
- Витрата води за прання 52 л
- Клас водостійкості ІРХ4
- Тиск води 0.03-1 МПа
- Швидкість віджиму 1000 об/хв
- Клас віджиму C
- Рівень шуму 60/74 дБ
- Колір Білий
- Дисплей
- Кількість програм 12
- Програми:
- Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Білизна, Вовна
- Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг
- Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання і віджимання, Віджим
- Помпа для відкачування води
- Відкладений старт
- Очищення барабана
- Розбірний бак
- Вага 53 кг
- Вага в упаковці 57 кг
- Габарити (ВхШхГ) 85 х 59.5 х 48 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 87 х 65.7 х 53.5 см
- Живлення 220 В
- Довжина кабеля 155 см
- Країна виробник Китай
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Кількість швидкостей віджиму | 3 |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Додаткове полоскання, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання верхнього одягу, Програма прання дитячих речей, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Прання спортивного одягу, Економічна програм |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Відстрочка старту |
| Енергоспоживання | 0.196 кВт*год/кг |
| Споживання води | 52 л |
| Кількість програм прання | 12 |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 53 кг |
- Ціна: 10 999 ₴








