
Духова шафа Ventolux VERONA 6 MT (BK)
- Готово до відправки
- Код: 82890
8 140 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Духова шафа Ventolux VERONA 6 MT (BK)»
Духова шафа VERONA 6 MT (BK)
Вбудована електродуховка VERONA 6 MT (BK) - прекрасне рішення для будь-якої кухні. Ця модель має всі необхідні функції, стильний дизайн і повністю доступну ціну для українського споживача.
Духова шафа VERONA 6 MT (BK): красива, надійна та недорога техніка для кухні!
Ключова особливість моделі VERONA 6 MT (BK) – фасадна частина техніки повністю чорного кольору, який виглядає одночасно солідно та ефектно. Для виготовлення фасаду використана комбінація матеріалів – скло та емальована сталь. Завдяки сучасному дизайну, ця модель відмінно поєднується з похилими витяжками та сучасними склокерамічними плитами.
Переваги вбудовуванної духовки VERONA 6 MT (BK) від Вентолюкс:
- Фасад духової шафи виконаний зі скла (SCHOTT, made in Germany) та емальованої сталі.
- Універсальний та популярний колір – чорний.
- Ширина - 60 см.
- Доступно 6 найбільш популярних програм для приготування улюблених страв.
- Модель оснащена 3 механічними ручками – це найбільш надійний спосіб управління.
- Великий корисний об’єм внутрішньої камери - 70 л.
- Внутрішня камера зроблена з емалі легкого очищення, тому догляд за технікою менш трудомісткий та більш швидкий.
- Реалізована система тангенціального охолодження, щоб на кухонних меблях не утворювався конденсат.
Догляд за електродуховкою VERONA 6 MT (BK) гранично простий, адже фасадна частина зроблена зі скла та емальованої сталі, які легко очищається за допомогою губки та мильного розчину. Внутрішня камера духовки виготовлена з емалі легкого очищення. Для усунення забруднень досить трохи розпарити духовку, використовую воду, а потім протерти її губкою.
Основні параметри вбудовуванної духовки VERONA 6 MT (BK) від Вентолюкс:
- Тип 6-ти програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал скло, емаль
- Колір чорний
- Об'єм, л 70
- Тип ручок керування круглі ручки
- Програматор механічний
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2275
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 6:
- розморожування,
- верхній і нижній нагрівальний елементи + вентилятор,
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній нагрівальний елемент,
- нижній нагрівальний елемент,
- верхній гриль
- Бокові хромовані тримачі
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення
- Особливості:
- чорне скло (SCHOTT, made in Germany),
- тангенціальна система вентиляції
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 60 х 60 х 57.5 см
- Габарити (ВхШхГ) 59.5 х 59.5 х 57 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 68 х 70 х 62.5 см
- Вага 27 кг
- Вага в упаковці 29 кг
- Код УКТ ЗЕД 8516.60.80.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Емаль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2275 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 27 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 600 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 575 мм |
- Ціна: 8 140 ₴









