
Витяжка Ventolux GARDA 60 BK (750) SMD LED
- Немає в наявності
- Код: 82803
4 340 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка GARDA 60 BK (750) SMD LED
Ще одна новинка в розділі витяжки телескопічні! Недорога, максимально надійна та досить компактна витяжка типу GARDA 60 BK (750) SMD LED. Ключова особливість цієї моделі, що відрізняє її від інших телескопічних витяжок – інноваційне та економічне освітлення типу SMD LED.
Витяжка телескопічна - відмінний вибір для приміщень, які мають обмежений робочий простір!
Найчастіше телескопічні витяжки використовують для приміщень з невеликою квадратурою, адже в таких випадках постає питання: встановити ефективну витяжку та зберегти ще один кухонну шафку. Якщо говорити про інші типи витяжок, то вони в основному кріпляться відразу до стінки. Тому модель GARDA 60 BK (750) SMD LED є вибором 1 для приміщень, площа яких не перевищує 15 м.кв.
Ключові переваги витяжки-телескопа GARDA 60 BK (750) SMD LED від українського бренду Ventolux:
- Витяжка спроектована для врізки в кухонну тумбу шириною 60 сантиметрів.
- Корпус забарвлений в чорний колір, включаючи лицьову частину висувної панелі.
- Висувна панелька висовується на меншу відстань, ніж у інших телескопічних витяжок. А значить, навіть високі люди не дістануть до неї головою.
- Потужність двигуна 91 Вт, при цьому він працює на 3 різних по швидкості режимах очищення і має продуктивність на годину - 750 м.куб.
- Спосіб очищення повітря в кімнаті - відведення.
- Управління технікою здійснюється перемикачами. Вони розміщені за передній висувний частиною витяжки. Після витягування панелі на себе GARDA 60 BK (750) SMD LED працює з параметрами, які встановлені на перемикачах.
- Освітлення - 2 лампочки Gu 10 LED * 3w.
Основні параметри витяжки-телескопа GARDA 60 BK (750) SMD LED від українського бренду Ventolux:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип Телескопічні
- Ширина 60 см
- Матеріал Емальована сталь
- Потужність 750 м3/год
- Серія витяжки GARDA
- Двигун 1 шт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Приховане кнопкове
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення Gu 10 LED 3 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Немає
- Наявність короба Немає
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220 В
- Особливості SMD (лед софіти з великою кількістю світлодіодів)
- Габарити (ВхШхГ) 17.6 х 60 х 30.5 - 42 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 37 х 65.5 х 32 см
- Вага 7.4 кг
- Вага в упаковці 8.2 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
Крім гофри, всі необхідні елементи для початку роботи витяжки знаходяться в комплекті. Гофру необхідно докупити необхідну довжини, а також з бажаного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 750 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 305 мм |
| Максимальна висота | 420 мм |
| Глибина | 176 мм |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 4 340 ₴







