
Витяжка Ventolux LIDO 60 BK (650)
- Немає в наявності
- Код: 83604
3 240 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка Ventolux LIDO 60 BK (650)
Недорога, але дуже надійна кухонна витяжка LIDO 60 BK (650) підійде для споживачів, які не бачать сенсу у витрачанні великих грошей на витяжку. У цій моделі стриманий і, можна сказати, універсальний дизайн за рахунок своєї форми, а також елегантного чорного кольору.
Камінна витяжка LIDO 60 BK (650) - кращий вибір для невеликих і середніх кухонь!
Витяжка обладнана мотором на 3 швидкості, гранична продуктивність якого складає 650 м.куб на годину. За рахунок цього вона ефективно справляється з очищенням невеликих і середніх за розміром кухонь. Важливою особливістю моделі LIDO 60 BK (650) є те, що вона може працювати в зручному для вас режимі - відведення або рециркуляції. Важливо не забувати, що для режиму рециркуляції необхідно купувати вугільні фільтри.
Основні переваги кухонної витяжки LIDO 60 BK (650):
- Ширина фасаду витяжки - 60 см.
- Матеріал - емальована сталь, тому техніка легко піддається очищенню.
- Чорний колір додає витяжці елегантності, а також дозволяє використовувати майже в будь-якому інтер'єрі.
- Продуктивність 3-швидкісного мотору - 650 м.куб.
- Режими роботи: відвід або рециркуляція з вугільними фільтрами.
- Механічні кнопки управління розташовані спереду справа витяжки.
- Освітлення: велика лампа на 2 Вт (LED).
- Гарантія - 3 роки.
Витяжка поставляється в комплектації, яка максимально наближена до початку роботи. А саме, два алюмінієвих фільтри, зворотний клапан, два короби чорного кольору, кріплення, документація. Вам же залишається лише докупити гофру або вугільні фільтри.
Основні параметри LIDO 60 BK (650):
- Тип Купольна
- Режим роботи Відведення повітря/Рециркуляція
- Ширина 60 см
- Продуктивність 650 куб. м/год
- Діаметр повітропроводу 15 см
- Кількість/потужність моторів 1/65 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Колір Чорний
- Тип освітлення LED 1 х 2 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Зворотний клапан
- Монтажний комплект
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Габарити (ВхШхГ) 51-84 х 60 х 50 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 23 х 62 х 50 см
- Вага 5.8 кг
- Вага в упаковці 6.2 кг
- Тип монтажу Пристінний
- Рівень шуму 50.3 дБ
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Український
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 650 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 50.3 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 5.8 кг |
- Ціна: 3 240 ₴









